Náchod - Hotel Tommy

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Východní Čechy
Název ubytování Náchod - Hotel Tommy
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 845 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v okolí (do 2 km) - tenis, stolní tenis, squash, kulečník, kuželky, fitness, koupaliště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (v létě možnost využití cyklobusů), lyžování sjezdové a běžecké (lyžařská střediska do 25 km).

POZNÁMKA
Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.Od 9.12.19 do 13.12.19 bude technická odstávka wellness.

Popis stravování

polopenze (snídaně, večeře – formou bufetu nebo jednotné 3chodové menu (dle obsazenosti hotelu)).

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Kouzelný romantický víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v luxusním pokoji s polopenzí, 1x "Kouzelná chvilka" - romantická relaxace ve dvou (aromatická koupel v hydromasážní vaně a vstup do finské sauny v soukromé zóně hotelového wellness (60 min.)), parkování, úschovu kol, Wi-Fi. BONUS sleva 20 % na wellness služby rezervované v čase od 13:00 do 16:00 hod. Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.Balíček 2Cena pobytu Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování v luxusním pokoji s polopenzí, župan na pokoji, 1x vstup do hotelového bazénu (30 min./pokoj), 1x whirlpool (25 min./pokoj), 1x aromatická koupel v hydromasážní vaně v soukromé zóně hotelového wellness (25 min./pokoj), parkování, úschovu kol, Wi-Fi. BONUS sleva 20 % na wellness služby rezervované v čase od 13:00 do 16:00 hod. Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, lobby bar, hotelové wellness centrum (krytý bazén s protiproudem o velikosti 6,7 x 4,6 m, teplota vody 28°C, vířivá vana whirlpool pro 2 - 4 osoby, teplota vody 30-33°C, infrasauna pro 2 osoby, soukromé zóny pro dva: Buddha nebo Angel (hydromasážní vana, finská sauna, vyhřívané lehátko, sprcha, občerstvení, sekt, alko/nealko nápoje, župany)), úschovna kol; celý objekt bezbariérový, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje (Economy, Standard a Superior Class), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, Wi-Fi a LAN připojení (zdarma, kabel k zapůjčení na recepci), možnost přistýlky (Superior Class). 2 bezbariérové pokoje.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVýchodní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat. Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem. Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu. Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.