Nh Prague City - Praha 5 - Smíchov

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Praha a Střední Čechy, Praha
Název ubytování Nh Prague City - Praha 5 - Smíchov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem od 1 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotel**** nabízí ubytování v centru Prahy v moderní čtvrti Anděl, na úpatí kopce Mrázovka, v blízkosti obchodů, kaváren, restaurací, do historického centra (zámek, Karlův most) se dostanete tramvají, metrem (500 m) nebo pěšky (cca 20 min.).Objevte krásy Prahy a navštivte: Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Petřín, Václavské náměstí, Strahov, Karlův Most a další atrakce.

VYBAVENÍ
restaurace, terasa,, bar, parkování v garáži vč. nabíjecí stanice pro elektromobily, fitness, sauna.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Prahy (hlavní nádraží cca 5 km od hotelu), před hlavním nádražím nastupte do tramvaje číslo 9 a jeďte do stanice Anděl. Hotel NH Prague City se nachází 400 metrů od tramvajové stanice Anděl.

PŘÍJEZD AUTEM
Ze severu:Z Teplic po silnici E55 do Prahy. Pokračujte dál ulicí Cínovecká, poté ulicí Liberecká, Argentinská a na konci odbočte doprava do ulice kapitána Jaroše, poté na nábřeží E. Beneše. Jakmile dojedete na Klárov, odbočte doleva do Valdštejnské ulice a poté do Tomášské. Projeďte Malostranské náměstí, pokračujte ulicí Karmelitská, poté Újezd, Štefánikova. Na semaforech odbočte doprava do Kartouzské ulice. Na konci ulice uvidíte vlevo budovu NH Prague City. Z jihu:Z Českých Budějovic po mezinárodní silnici E49 do Písku. Z Písku jeďte po rychlostní silnici číslo 4 přes Příbram a pokračujte do Prahy. Pokračujte po rychlostní silnici číslo 4, poté jeďte Strakonickou ulicí. Na semaforech za čerpací stanicí Aral odbočte doleva do ulice U Královské Louky a poté doprava do ulice Nádražní. Na dalších semaforech odbočte doleva do ulice Kartouzská. Na konci ulice uvidíte vlevo budovu NH Prague City. Ze západu:Z Plzně po silnici E50 do Prahy. Jeďte stále rovně a poté odbočte doprava do ulice Jeremiášova. Na velké světelné křižovatce odbočte doprava do ulice Plzeňská. Poté odbočte do ulice Vrchlická. Na konci ulice uvidíte vpravo budovu NH Prague City. Z východu:Z Hradce Králové po dálnici č. 11/E67 do Prahy. Sjeďte výjezdem 1 (Počernice) ve směru Štěrboholy na silnici E48. Přejeďte Barrandovský most. Pokračujte směrem na Smíchov ulicí Strakonická. Na semaforu za čerpací stanicí Aral odbočte doleva do ulice U Královské Louky a poté doprava do ulice Nádražní. Nalevo uvidíte budovu NH Prague City.

Popis stravování

STRAVA Snídaně.Možnost dokoupení večeří (hlavní jídlo z grilu + 1 nápoj - pivo, víno nebo nealko) za příplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč NH Prague City v Praze:- ubytování v centru města Prahy v moderní čtvrti Anděl - jen 20 minut chůze do historického centra města- v blízkosti obchodů, kaváren a restaurací- v ceně 1x jednodenní lístek na MHDUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD (24-25 m²), Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, Wi-Fi. Některé pokoje mají balkon (CK negarantuje).Přistýlka je formou pevného lůžka.CELKOVÁ KAPACITA309 pokojůSTRAVASnídaně.Možnost dokoupení večeří (hlavní jídlo z grilu + 1 nápoj - pivo, víno nebo nealko) za příplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 11,99 let na přistýlce (je-li k dipozici) se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKzdarmaPOBYT SE ZVÍŘETEM550,- Kč/nocPARKOVÁNÍ200,- Kč/auto/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POZNEJTE PRAHU- ubytování s bufetovou snídaní- rekreační poplatek- Wi-Fi- 1x jednodenní lístek na MHD/osoba (pobyty od 2 nocí)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.