Oldinn - Český Krumlov

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Český Krumlov
Název ubytování Oldinn - Český Krumlov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel OldInn**** se nachází na náměstí v samém srdci historického města Český Krumlov. Český Krumlov leží na březích Vltavy pod nádherným hradem ze 13. století. Krásné středověké město s pohádkovou atmosférou dávných dob je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Autentické architektonické dědictví ve spojení s moderním komfortem dělá z hotelu místo skutečného šarmu, pohodlí a služeb. Hotel prošel v roce 2019 kompletní renovací. Hotel se skládá ze tří historicky a architektonicky propojených budov.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, lobby bar, restaurace. Hosté mohou využívat služby 150 m vzdáleného partnerského hotelu Růže. Wellness v hotelu Růže: bazén s protiproudem, vířivka, sauna, za příplatek : regenerační koupel, rašelinová koupel, levandulová koupel, Créme” koupel pro sametovou pokožku, thajské masáže s rodilými thajskými masérkami (např. Tradiční thajská masáž, Thajská olejová masáž, Reflexní masáž chodidel, Bylinná masáž, Masáž hlavy a zad).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic, odtud MHD (zastávka Horní brána cca 400 m od hotelu), pěšky nebo taxi do hotelu (cca 2 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českého Krumlova - zastávka "Autobusové nádraží" (cca 800 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Českého Krumlova směr Vnitřní město, za autobusovým nádražím odbočit doprava, pokračovat po Horní ulici až na náměstí Svornosti, kde leží hotel. Parkování za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel OldInn Český Krumov:- hotel leží v romantickém historickém centru Český Krumlov- hotel prošel v roce 2019 rekonstrukcí - výsledek = delikátní hra mezi moderním komfortem a udržováním historického kouzlaKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje CLASSIC s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi.Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.CELKOVÁ KAPACITA52 pokojůFORMA STRAVYsnídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě od 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍBazén v hotelu Růže (150 m) - relaxační bazén s protiproudem, 8 m dlouhý s teplotou vody 28 °C a hloubkou cca 150 cm.Plavecký bazén Český Krumlov (cca 1,5 km). Přehrada Lipno (cca 22 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK21,- Kč /osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM500,- Kč/zvíře/nocPARKOVÁNÍ590 Kč/ den, pro klienty Atis zvýhodněná cena 290 Kč / auto/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT V SRDCI ČESKÉHO KRUMLOVA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s bufetovou snídaní v pokoji ClassicBONUSY ZDARMA- volný vstup do Wellness v hotelu Růže (dle načasování hotelu)- sleva 30% na Thai masáže- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ V SRDCI ČESKÉHO KRUMLOVA (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s bufetovou snídaní v pokoji ClassicBONUSY ZDARMA- volný vstup do Wellness v hotelu Růže (dle načasování hotelu)- sleva 30% na Thai masáže- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.