Olympia - Zadov

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava, Zadov
Název ubytování Olympia - Zadov
Typ ubytování Sporthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Sporthotel Olympia****, který prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí, leží v centru šumavského lyžařského areálu Zadov-Churáňov, přímo u nástupiště běžeckých lyžařských tras a poblíž sjezdového areálu Kobyla, téměř na vrcholu Churáňovského hřebene ve výšce 1080 m n. m. Je tedy dobrým strategickým místem nejen pro lyžaře, ale i cyklisty, pěší turisty a milovníky wellness.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce s Lobby barem, restaurace, kavárna/cukrárna, terasa, kongresové prostory, výtah, Wi-Fi, malá tělocvična, úschova lyží a kol.Wellness: saunový svět s několika druhy saun, ochlazovací bazén, whirlpool, relaxační místnost, privátní wellness s whirlpool a finskou saunou.Kousek od hotelu je Lanový park Zadov.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Vimperku - 11 km. Odtud pokračovat autobusem do zastávky "Stachy, Zadov - Sportohotel" (zastávka u hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Přímý spoj z Prahy do zastávky Stachy - Autobusové nádraží (9 km).Autobusem z Vimperka nebo Stachů, do zastávky "Stachy, Zadov - Sportohotel" (zastávka u hotelu)Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 145 z Vimperka do Zdíkova, pak odbočit na Zadov, Churáňov. Parkování u hotelu. Vzdálenost: z Prahy 155 km, z Brna 277 km, z Ostravy 458 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně bufet, večeře bufet nebo menu o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Sporthotel Olympia Zadov:- na vrcholu Churáňovského hřebene ve výšce 1080 m n. m. - právě nadmořská výška a samotné umístění hotelu, zajišťuje úžasný pocit z čistého horského vzduchu.- odpočiňte si a dopřejte si wellness- po kompletní rekonstrukciKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén b) 2 - lůžkový apartmán (2 místnosti) se 2 dětskými přistýlkami (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén.Neobsazené lůžko není povoleno.Pokoje s balkonem k dispozici pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), poplatek ve výši 200 Kč / pokoj / noc se platí při příjezdu na recepci.CELKOVÁ KAPACITA48 pokojůFORMA STRAVYpolopenze - snídaně bufet, večeře bufet nebo menu o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍPřírodní koupaliště Úbislav (10 km).Přírodní koupaliště Rohanov (19 km).Koupaliště VIMPERK (18 km).Plavecký bazén SUŠICE (35 km) vč. zábavných bazénů, tobogánu a letního koupaliště.Lze navštívit vodní lázně v Haidmühle na německé straně, které jsou vzdáleny cca 50 km (doporučený celodenní výlet).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 16:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK15 Kč /osoba /denPOBYT SE ZVÍŘETEM450 Kč / denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ZADOVĚ ( 4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře bufet nebo menu o 3 chodech)- 3x káva a zákusek v restauraci- 2x vstup do Wellness na 2 hodBONUSY ZDARMA:- parkování- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDEN NA ZADOVĚ (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře bufet nebo menu o 3 chodech)- 6x káva a zákusek v restauraci - 6x vstup do Wellness na 2 hodBONUSY ZDARMA:- parkování- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.