Orea Resort Devět Skal Vysočina - Milovy

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Milovy
Název ubytování Devět Skal - Milovy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
OREA Hotel Devět Skal se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

VYBAVENÍ
Restaurace 9 skal s letní terasou, denní bar Zátiší, Milovská restaurace s letní terasou na břehu rybníka, krytý bazén (13 x 6 m), sauna, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, výtah, konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob), Wi-Fi internet ve veřejných prostorech hotelu, dvě multifunkční víceúčelová hřiště s umělým povrchem (vhodná pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal (lze rozdělit na 4 hřiště pro plážový volejbal), minigolf, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Hotel disponuje 1 bezbariérovým pokojem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové nebo servírované 4-chodové menu bez nápojů) a obědů na místě. V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč OREA RESORT DEVĚT SKAL:• prověřená kvalita - hotel patří do řetězce OREA• je umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky• zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi• vhodný také pro konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akceUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, s možností přistýlky (rozkládací lůžko), koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, balkon.b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, nově zrekonstruované, s možností přistýlky (rozkládací lůžko), koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, čajový a kávový set, rychlovarná konvice, malá lednička, balkon, velikost pokoje 24 m2.1 - lůžkové pokoje jsou na poptávku.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA271 lůžek, možnost přistýlekSTRAVASnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové nebo servírované 4-chodové menu bez nápojů) a obědů na místě. V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno do 5,99 let bez lůžka nebo na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA - v doprovodu dvou plně platících osob.KOUPÁNÍHotelový krytý bazén (13 x 6 m), před hotelem Milovský rybník s travnatou pláží vhodný k rekreačnímu koupání i k rybolovu.Pozn.: Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.POZNÁMKAPobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM600,- Kč/denPARKOVÁNÍ0,- Kč/den (nehlídané)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA• volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod.• láhev vody (0,75 l) při příjezdu pro pokoj• Wi-Fi v celém hotelu• úschova lyží a kol• rekreační poplatek• parkování (nehlídané)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.