Orea Resort Devět Skal Vysočina - Milovy

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Milovy
Název ubytování Devět Skal - Milovy
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
OREA Hotel Devět Skal se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace 9 skal s letní terasou, denní bar Zátiší, Milovská restaurace s letní terasou na břehu rybníka, krytý bazén (13 x 6 m), sauna, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, výtah, konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob), Wi-Fi internet ve veřejných prostorech hotelu, dvě multifunkční víceúčelová hřiště s umělým povrchem (vhodná pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal (lze rozdělit na 4 hřiště pro plážový volejbal), minigolf, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Hotel disponuje 1 bezbariérovým pokojem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně - bufetové.Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK. Podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Obědy možné dokoupit na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč OREA RESORT DEVĚT SKAL:• prověřená kvalita - hotel patří do řetězce OREA• je umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky• zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi• vhodný také pro konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akceKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, balkon. Možnost přistýlky na ověření (rozkládací lůžko).b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, nově zrekonstruované, koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, čajový a kávový set, rychlovarná konvice, malá lednička, balkon. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let na ověření (rozkládací lůžko). Velikost pokoje je 24 m2.1 - lůžkové pokoje jsou na poptávku.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA271 lůžek, možnost přistýlekFORMA STRAVYSnídaně - bufetové.Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK. Podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Obědy možné dokoupit na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIAž dvě děti do 5,99 let se snídaní ZDARMA - jedno na přistýlce (je-li k dispozici) a druhé bez lůžka, v doprovodu dvou plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový krytý bazén (13 x 6 m). Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci. Před hotelem je Milovský rybník s travnatou pláží, vhodný k rekreačnímu koupání i k rybolovu.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKBude upřesněn, platí se na místě.POBYT SE ZVÍŘETEM400,- Kč/denPARKOVÁNÍ100 Kč/den nebo 30 Kč/hod, hlídané

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA• volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod.• láhev vody (0,5 l) při příjezdu pro pokoj• Wi-Fi v celém hotelu• úschova lyží a kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.