Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně
Ubytování Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Spa wellness hotel Cristal Palace **** se nachází v centru města Mariánské Lázně, v těsné blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou.Dva vlastní unikátní minerální prameny Edward VII. Augustin = pitná kúra přímo v hotelu . Hotel nabízí léčení pomocí místních přírodních zdrojů a rozmazlující procedury v nově zrekonstruovaném balneo centru.Pramen Edwarda VII. Augustinův pramenOba prameny jsou svým chemickým složením hydrogenuhličitano-sírano-sodné, velmi silně mineralizované přírodní studené minerální vody. Mají vysoký obsah vápníku, hořčíku a železa.Doporučený pitný režim je 0,5 – 0,7 l minerálky denně, nejlépe rozdělené do 3 dávek, asi 30-45 minut před jídlem na lačno.Pramen Edwarda VII:- neutralizuje žaludeční šťávu- snižuje překyselení- zlepšuje citlivost tkání na insulin (diabetes melitus typ II)- obezita- obstipace – zrychluje střevní peristaltiku- divertikulóza střevAugustinův pramen:- efekt u zánětů močových cest- urolitiasa- diuretický efekt- dna- stavy po urologických operacíchPrameny jsou pro vysoký obsah volného CO2 vhodné pro zevní balneaci v podobě uhličitých koupelí, zlepšují prokrvení, mají sedativní účinek, snižují krevní tlak.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace, cukrárna, lobby bar, Wi-Fi internet v celém hotelu, internetový koutek, parkování v podzemní garáži, klimatizace celého hotelu, hotelový transfer, výtah.Relaxační centrum - bazén s protiproudem a masážním vodopádem (3 x 5 m), finská a infra sauna, whirlpool. Léčebné procedury:Minerální koupel, cvičení v bazénu (léčebný tělocvik v bazénu), elektroterapie (elektroléčba), individuální léčebné cvičení, inhalace, klasická částečná masáž, Kneippův chodník, lavatherm, lymfatická drenáž, oxygenterapie, parafango, parafinový zábal rukou, perličková koupel, plynové injekce, přírodní slatinný zábal, pulsní magnetoterapie, suchá plynová koupel (plynová obálka)Wellness procedury: masáže (horkou čokoládou, thajská, lávovými kameny, Ba Guan Aroma Symphony, bambusová, detoxikační medová , havajská), Thalmarin – ošetření formou zábalů a masek, luxusní kašmírovo-hedvábné ošetření těla, medovo-mléčný zábal, přístrojová a manuální lymfodrenáž, kosmetické ošetření, Lymfoven

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Mariánských Lázní (1,8 km), odtud MHD na zastávku Cristal (cca 50 m). Možnost objednat transfer z nádraží zdarma k hotelu (v časech 7:00 - 18:00 hod). V případě zájmu o objednání transferu kontaktuje několik dní před příjezdem recepci hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Mariánských Lázní (1,8 km) odtud MHD na zastávku Cristal (cca 50 m). Možnost objednat transfer z nádraží zdarma k hotelu (v časech 7:00 - 18:00 hod). V případě zájmu o objednání transferu kontaktuje několik dní před příjezdem recepci hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
autem do Mariánských Lázní - směr centrum, hotel leží na Hlavní třídě. Parkování v podzemních hotelových garážích.

Popis stravování

STRAVA Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Spa wellness hotel Cristal Palace:- pitná kúra v hotelu - 2 vlastní minerální prameny -Augustinův pramen + Edward VII. pramen- slevy na green fee na vybraných hřištích karlovarského kraje- denně čerstvé výrobky v cukrárně- domácí limonády a domácí mléčné ovocné koktejlyUBYTOVÁNÍ1 a 2 - lůžkové pokoje, Spr.+ nebo vana, WC, SAT/TV minibar, sejf, fén, klimatizace.2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky - na ověření.Pokoje s balkonem za příplatek cca 250,- Kč/pokoj / noc (platba na místě) - tento typ pokojů je nutné dopředu ověřit.CELKOVÁ KAPACITA86 pokojůSTRAVASnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.DÍTĚJedno dítě do 11,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA (v doprovodu 2 dospělých).KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (3 x 5 m), přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis. Přehrada Jesenice (15 km). Aquacentrum Františkovy Lázně (30 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají snídaní druhý den ráno od 7:00 do 10:00 hod. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17:30 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den příjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají večeří od 17:30 do 20:00 hod v den příjezdu a končí obědem a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den příjezdu. Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEK21,- Kč / denPOBYT SE ZVÍŘETEM600,- Kč / nocPARKOVÁNÍ350,- Kč/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocí)BONUSY ZDARMA: - wellness set na dobu pobytu (župan a pantofle)- volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool) - Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAXAČNÍ POBYT (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí - snídaně a večeře formou bohatého bufetu - 1x klasická masáž částečná (20 min)- 1x minerální koupel 15 min + 5 min BONUSY ZDARMA: - wellness set na dobu pobytu (župan a pantofle)- volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool) - Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ANTISTRESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí - snídaně a večeře formou bohatého bufetu- 1x minerální koupel (15 min + 5 min)- 1x aromamasáž (20 min)- 1x parafinový zábal rukou (15 min)- 1x oxygenoterapie (20 min)BONUSY ZDARMA: - wellness set na dobu pobytu (župan a pantofle)- volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- Wi-Fi - pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

TOP WELLNESS (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s bufetovou polopenzí - 4x večeře formou bohatého bufetu- 1x slavnostní oběd - Gourmet menu, 3 chody v rámci polopenze- 2x minerální koupel (15 min.+ 5 min.)- 1x masáž horkými lávovými kameny (60 min)- 2x "Fontána života" (kombinace plynové obálky a oxygenoterapie) - 30 min.- 1x reflexní masáž plosky nohy (40 min.)- 2x lymfatická drenáž PNEUVEN (20 min.)- 1x parafínový zábal rukou (15 min.)- 1x láhev sektu a jahody v čokoládě na pokojiBONUSY ZDARMA:- wellness set na dobu pobytu (župan a pantofle)- volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool) - Wi-Fi - pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RELAX LÉČENÍ (min. délka pobytu 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - dle zvoleného počtu nocí- vstupní lékařská prohlídka,- 14 léčebných procedur na týden (7 nocí) dle předpisu lékaře, (12 procedur na 6 nocí)- výstupní lékařská konzultace, BONUSY ZDARMA: - wellness set na dobu pobytu (župan a pantofle) - volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool) - Wi-Fi - pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.