Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně
Ubytování Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel San Remo **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Nevelký hotel s rodinnou atmosférou nabízí romantické posezení u krbu, procedury na míru a špičkové služby.Pitná kúra v hotelu -dva vlastní nové unikátní minerální prameny - Edward VII. & AugustinPramen Edwarda VII. & Augustinův pramenOba prameny jsou svým chemickým složením hydrogenuhličitano-sírano-sodné, velmi silně mineralizované přírodní studené minerální vody. Mají vysoký obsah vápníku, hořčíku a železa.Doporučený pitný režim je 0,5 – 0,7 l minerálky denně, nejlépe rozdělené do 3 dávek, asi 30-45 minut před jídlem na lačno. Pramen Edwarda VII: neutralizuje žaludeční šťávu, snižuje překyselení, zlepšuje citlivost tkání na insulin (diabetes melitus typ II), obezita, obstipace – zrychluje střevní peristaltiku, divertikulóza střevAugustinův pramen: efekt u zánětů močových cest, urolitiasa, diuretický efekt, dna, stavy po urologických operacíchPrameny jsou pro vysoký obsah volného CO2 vhodné pro zevní balneaci v podobě uhličitých koupelí, zlepšují prokrvení, mají sedativní účinek, snižují krevní tlak.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace s letní terasou, Wi-Fi internet v celém hotelu, internetový koutek, parkování na hlídaném parkovišti, vlastní zahrádka s jezírkem a altánkem, hotelový transfer.Relaxační centrum - bazén s protiproudem a masážním vodopádem (6 x 4 m), finská sauna, whirlpool.Léčebné procedury: minerální koupel, cvičení v bazénu (léčebný tělocvik v bazénu), elektroterapie (elektroléčba), individuální léčebné cvičení, inhalace, klasická částečná masáž, lavatherm, oxygenterapie, parafango, parafinový zábal rukou, perličková koupel, plynové injekce, přírodní slatinný zábal, pulsní magnetoterapie, suchá plynová koupel (plynová obálka).Wellness procedury - masáže (horkou čokoládou, thajská, lávovými kameny, Ba Guan Aroma Symphony, bambusová, detoxikační medová, havajská, tělová ošetření (Thalmarin, luxusní kašmírovo-hedvábné ošetření těla, medovo-mléčný zábal, anticelulitidní zábal, přístrojová a manuální lymfodrenáž)

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Mariánských Lázní (2,5 km), odtud MHD Chebská - Křižovatka, dále pěšky cca 1 km. Možnost objednat transfer z nádraží zdarma k hotelu (v časech 7:00 - 18:00 hod). V případě zájmu o objednání transferu kontaktuje několik dní před příjezdem recepci hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Mariánských Lázní (2,5 km), odtud MHD Chebská - Křižovatka, dále pěšky cca 1 km. Možnost objednat transfer z nádraží zdarma k hotelu (v časech 7:00 - 18:00 hod). V případě zájmu o objednání transferu kontaktuje několik dní před příjezdem recepci hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
autem do Mariánských Lázní - směr centrum, hotel leží v Zeyerově ulici Parkování hlídané kamerou.

Popis stravování

STRAVA Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu..

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel San Remo? - pitná kúra v hotelu - 2 vlastní minerální prameny -Augustinův pramen + Edward VII. pramen- slevy na green fee na vybraných hřištích karlovarského kraje- hotelová vlastní zahrada s altánemUBYTOVÁNÍ1 a 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, fén.2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky - na ověření.Pokoje s balkonem za příplatek cca 250,- Kč/pokoj / noc (platba na místě) - tento typ pokojů je nutné dopředu ověřit.CELKOVÁ KAPACITA45 pokojůSTRAVASnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu..DÍTĚJedno dítě do 11,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA (v doprovodu 2 dospělých).KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (6 x 4 m), přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis. Přehrada Jesenice (15 km). Aquacentrum Františkovy Lázně (30 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají snídaní druhý den ráno od 7:00 do 10:00 hod. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17:30 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den příjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají večeří od 17:30 do 20:00 hod v den příjezdu a končí obědem a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den příjezdu. Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč / osoba/ denPOBYT SE ZVÍŘETEM600 Kč / nocPARKOVÁNÍ350 Kč/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) - ubytování se snídaní formou bufetu dle zvoleného počtu nocíBONUSY ZDARMA:- volný vstup do relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- wellness set (župan a pantofle)- Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

JEN PRO NÁS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - 1x lavaterm (20 min) - 1x aromamasáž (20 min)BONUSY ZDARMA: - volný vstup do relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- wellness set (župan a pantofle)- Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - 1x klasická masáž částečná (20 min) - 2x parafínový zábal na ruce (15 min) - 1x minerální koupel (15 min + 5 min)BONUSY ZDARMA:- volný vstup do relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- wellness set (župan a pantofle)- Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

VITAL WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - Program pro NI: 1x jogurtové ošetření těla (60 min), 1x reflexní masáž plosky nohoy (40 min), 1x aromamasáž (20 min), 1x minerální koupel (15 min + 5 min), 1x lavaterm (20 min) - Program pro NĚJ: 1x masáž horkými lávovými kameny (60 min), 1x reflexní masáž plosky nohy (40 min), 1x suchá plynová koupel - plynová obálka (30 min), 1x minerální koupel (15 min + 5 min), 1x lavaterm (20 min)BONUSY ZDARMA:- volný vstup do relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- wellness set (župan a pantofle)- Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RELAX LÉČENÍ (min. délka pobytu 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - dle zvoleného počtu nocí- vstupní lékařská prohlídka- 14 léčebných procedur na týden (7 nocí) dle předpisu lékaře (na 6 nocí 12 procedur)- výstupní lékařská konzultaceBONUSY ZDARMA:- volný vstup do relaxačního centra (bazén, finská a infra sauna, whirlpool)- wellness set (župan a pantofle)- Wi-Fi- pitná kúra přímo v hotelu (2 vlastní minerální prameny)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.