Pam - Jáchymov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Jáchymov
Název ubytování Pam - Jáchymov
Typ ubytování Horské středisko
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotelové středisko PAM se nachází 2 km od lázeňského městečka Jáchymov, 6 km od hraničního přechodu Boží Dar v Krušných horách. Karlovy Vary jsou jen 25 km daleko. Je to ideální místo pro turistiku, cykloturistiku a poznávání krás Krušných hor a okolí.Sportovní aktivity v blízkosti areálu: dětské hřiště, kola, lukostřelba, adrenalinové zážitky, lezecká stěna, nordic walking, střelba z malorážky, lyžování, snowboardování, turistika, cykloturistika aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Středisko se skládá z hotelů Bellevue a hotelu Petr a Depandance Bellevue a Depandance Petr.Hotel Bellevue: hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou Hotel Petr: hotelová restaurace, dětské hřiště a hned vedle něj zvířecí safariDále pro hosty v areálu k dispozici: sauna s výhledem na Klínovec, možnost masáží, lyžárna a úschovna horských kol

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Ostrova nad Ohří (10 km) a odtud autobusem do Jáchymova zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Karlových Varů nebo Ostrova nad Ohří a odtud dále do Jáchymova, zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km od hotelu).Z Prahy jezdí přímý autobus do Jáchymova (zastávka "Jáchymov - radnice, cca 1,5 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Chomutova, pak přes Ostrov do Jáchymova po silnici č. 25, v Jáchymově směr Nové Město. U autobusové zastávky "Nové město" odbočit dolů k Bergzentrum Pam. Parkování u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech (polévka, hl. jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč horské středisko PAM Jáchymov:- zvířecí safari a dětské hřiště - sauna s výhledem na KlínovecKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV.Některé pokoje mají balkon, bez poplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).Pokoje jsou rozmístěné v některé budově střediska (CK negarantuje konkrétní budovu, vše pouze jako nezávazné přání klienta).Neobsazené lůžko v pokoji se netoleruje.CELKOVÁ KAPACITAHotel Bellevue: 12 pokojůDepandance Petr: 8 pokojůHotel Petr: 7 pokojůDepandance Bellevue: 8 pokojůFORMA STRAVYpolopenze - snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech (polévka, hl. jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍAquacentrum AGRICOLA v Lázních Jáchymov (6 km) - bazén se dvěma plaveckými dráhami, dětský bazének s vodopádem, tobogán.Koupaliště v Ostrově (15 km)Bazénové centrum KV Arena Karlovy Vary (17 km) - vodní svět pro celou rodinu se spoustou vodních atrakcí: tobogán, masážní podvodní lavice a trysky, chrliče, perlička, vířivka, pára, sauna aj.AQUAPARK v Klášterci nad Ohří (35 km) - bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek, skokánky, divoká voda, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Je zde i možnost sportovního vyžití - 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, kuželky a petangue.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří (orientační čas: od 18:00 do 20:00 hod) v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEMbez poplatkuPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech - polévka, hl. jídlo)- 1x káva se zákuskemBONUSY ZDARMA:- volný vstup na sportovní hřiště- rekreační poplatek- Wi-Fi pouze v restauraci- parkováníBONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně- 10% sleva na místě placené masáže.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert)- 1x káva se zákuskemBONUSY ZDARMA:- volný vstup na sportovní hřiště- rekreační poplatek- Wi-Fi- parkováníBONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně- 10% sleva na místě placené masáže.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (8 dní / 7 nocí, nástup sobota nebo neděle)- 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert)- 2x káva se zákuskemBONUSY ZDARMA:- volný vstup na sportovní hřiště- rekreační poplatek- Wi-Fi- parkováníBONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně- 10% sleva na místě placené masáže.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert)- 1x káva se zákuskemBONUSY ZDARMA:- volný vstup na sportovní hřiště- rekreační poplatek- Wi-Fi- parkováníBONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně- 10% sleva na místě placené masáže.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.