Paris - Mariánské Lázně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně
Název ubytování Paris - Mariánské Lázně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotel Paris, vystavěný v první polovině 19. století, najdete v srdci lázeňské čtvrti, na překrásném místě Goethova náměstí, jen několik kroků od lázeňské promenády se Zpívající fontánou. Jako jeden z mála ve městě ponechal své původní historické jméno.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace s terasou, společenská místnost, vlastní balneo provoz s nabídkou klasických léčebných i wellness procedur, výtah, Wi-Fi.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (2,5 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Goethovo náměstí", zastávka je přímo před hotelem.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
V Mariánských Lázních po Plzeňské a Hlavní ulici a Ruské do lázeňského centra, hotel leží kousek od Zpívající Fontány. Parkování na veřejném parkovišti (parkovací dům, cca 8 min chůze od hotelu, za poplatek cca 140 Kč/den/auto).

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pro bezplatné poskytnutí bezlepkové stravy hotel vyžaduje doložit lékařské potvrzení o celiakii, jinak nebude strava bezlepková poskytnuta.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Hotel Paris v Mariánských Lázních:- hotel se nachází v centru Mariánských Lázní, 50 metrů od Zpívající fontány na kolonádě a nabízí lázeňské centrum a restauraci- nabízí rodinné zázemí pro Váš lázeňský či odpočinkový pobytKDE BUDETE SPÁT1, 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, lednice, Wi-Fi3 - lůžkové pokoje na ověření.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA56 lůžek.FORMA STRAVYPolopenze.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pro bezplatné poskytnutí bezlepkové stravy hotel vyžaduje doložit lékařské potvrzení o celiakii, jinak nebude strava bezlepková poskytnuta.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let se snídaní ZDARMA (v doprovodu 2 dospělých osob)MOŽNOST KOUPÁNÍMěstský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (2 km) - plavecký a dětský bazén, vířivka. Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis.Možnost využít kryté bazény v okolních hotelech (dle volné kapacity)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:30 v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč / osoba / denPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč / nocPARKOVÁNÍParkování - hotel disponuje 5 parkovacími místy (nutné požadavek na parkování nejprve poptat a poté uvést do objednávky, kvůli rezervaci).Parkování stojí 2,- Eur na den (cca 50 Kč/den).Další parkovací možnosti: hlídané parkoviště, cca 8 minut od hotelu, cca 140,-Kč/den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KOMPLEXNÍ LÉČENÍ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběrem hlavního chodu, salátový bufet)- vstupní lékařská konzultace- 13x procedura dle předpisu lékaře- Wi-FiLéčení je poskytováno dětem od 15 let.Děti zdarma čerpají pouze ubytování se snídaní.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

BALÍČEK S PROCEDURAMI (4 dny / 3 noci, nástup pondělí - středa)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběrem hlavního chodu, salátový bufet)- k večeři nápoj nebo 0,3 l piva nebo 0,15 l vína, minerální voda na stole- 1x masáž suchá hydrojet- 1x termoterapie před masáží- 1x klasická masáž částečná (20 min.)- 1x parafínový zábal na ruce- Wi-FiBONUS: 10% sleva na nákup dalších procedur na místěLéčení je poskytováno dětem od 15 let.Děti zdarma čerpaní pouze ubytování se snídaní.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

BALÍČEK S PROCEDURAMI (4 dny / 3 noci, nástup čtvrtek - neděle)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběrem hlavního chodu, salátový bufet)- k večeři nápoj nebo 0,3 l piva nebo 0,15 l vína, minerální voda na stole- 1x masáž suchá hydrojet- 1x termoterapie před masáží- 1x klasická masáž částečná (20 min.)- 1x parafínový zábal na ruce- Wi-FiBONUS: 10% sleva na nákup dalších procedur na místěLéčení je poskytováno dětem od 15 let.Děti zdarma čerpaní pouze ubytování se snídaní.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.