Parkhotel Harrachov - Harrachov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Harrachov
Ubytování Parkhotel Harrachov - Harrachov
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Parkhotel Harrachov *** se nachází v místní části Rýžoviště, cca 2 km od centra známého krkonošského střediska Harrachov, cca 40 km východně od Liberce.Harrachov je nejznámější a nejvybavenější středisko zimních sportů v oblasti západních Krkonoš. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou a relaxační pobyty. V okolí množství přírodních a kulturních zajímavostí - Mumlavský vodopád, sklárna s muzeem, lesnické muzeum, letní bobová dráha aj.. Harrachov je vhodným výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace pro polopenze, lobby bar s bio krbem, letní terasa s výhledem na Čertovu horu, kulečník, stolní tenis, zapůjčení kol, koloběžek a lyží, úschova vlastních kol a lyží, parkoviště, Wi-Fi v celém hotelu.Dětská herna pro nejmladší: plně vybavená herna (velké množství herních prvků) s promítáním pohádek na plátno, kreslící ateliér.Herna pro větší děti i dospělé: stolní tenis a fotbálek, Air hokej („šprtce“), videoautomaty, deskové společenské hry k zapůjčeníVenkovní hřiště: skluzavka, houpací talíře, provazová stěna, mini horolezecká stěna, pískoviště, houpačky či velká trampolína.Wellness - finská sauna, infrasauna a masáže.V blízkosti hotelu bowling, minigolf, golf, lanové centrum, bobová dráha aj.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Harrachova (1,7 km) na Autobusové nádraží. Odtud pěšky směr Rýžoviště nebo taxi.Příp. je možné využít místní dopravu (v sezonu), linka č. 943 a vystoupit na zastávce "hotel FIT-FUN", cca 300 m od Parkhotelu Harrachov.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E 65 do Harrachova, zde odbočit směr Rýžoviště. Hotel stojí po levé straně na kopci naproti hotelu FIT&FUN. Parkování u hotelu. Vzdálenost z Prahy: 137 km, z Brna: 242 km, z Ostravy: 349 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu (v případě nižší obsazenosti menu) za doplatek v CK. BONUS při dokoupení večeří: All Inclusive nápoje během večeře zdarma (neomezená konzumace piva, vína a soft nápojů z postmixu).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Parkhotel Harrachov:- vhodný pro rodiny s dětmi- při dokoupení večeří All Inclusive nápoje během večeře ZDARMA- zdarma Harrachov CardKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi (cca 15 m2)b) 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi (cca 23 m2)c) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon (cca 20 m2)d) 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon (cca 25 m2)Ve 3 a 4 - lůžkových pokojích se neobsazené lůžko u tohoto pobytu netoleruje.CELKOVÁ KAPACITA155 lůžekFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu (v případě nižší obsazenosti menu) za doplatek v CK. BONUS při dokoupení večeří: All Inclusive nápoje během večeře zdarma (neomezená konzumace piva, vína a soft nápojů z postmixu).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIRekreační pobyt:Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se stravou (ve stejné formě jako dospělý) ZDARMA.Povoleno vždy 1 dítě v pokoji zdarma v doprovodu 2 plně platících osob.Seniorské pobyty:Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se stravou (ve stejné formě jako dospělý) ZDARMA.Povoleno vždy 1 dítě v pokoji zdarma v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍKoupaliště v Zákoutí (2 km)Kryté bazény v některém z místních hotelů.TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku (35 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 15.00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15.00 do 18:00 hod v den příjezdu a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM200 Kč/denPARKOVÁNÍ0 Kč/den (v zimě doporučujeme sněhové řetězy).

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování se snídaní formou bufetuBONUSY ZDARMA- Harrachov Card (karta plná výhod)- parkování - rekreační poplatek- Wi-Fi- stolní tenis- využití herny- úschovna lyží a kol- při pobytu na min. 7 nocí 1x 1 hod. infrasauna zdarma (za pobyt)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOŘI NA PARKHOTELU od 55 let (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 21.3. - 15.4. a 19.4. - 1.11.22 - 5x ubytování s bufetovou snídaní- 5x bufetová večeře vč. nápojů (pivo, víno, nealko)- 1x káva a dezert za pobyt- 1x vstup do wellness (sauna a infra sauna) na 30 min za pobyt (platí pouze pro dospělé)BONUSY ZDARMA: - Harrachov Card (karta plná výhod)- Wi-Fi- zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu- parkování- úschova vlastních lyží a kol- stolní tenis- využití herny

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOŘI NA PARKHOTELU od 55 let (7 dní / 6 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech v termínech 21.3.- 15.4. a 19.4. - 1.11.22 - 6x ubytování s bufetovou snídaní,- 6x bufetová večeře vč. nápojů (pivo, víno, nealko), - 1x káva a dezert za pobyt,- 1x vstup do wellness (sauna a infra sauna) na 30 min za pobyt (platí pouze pro dospělé), BONUSY ZDARMA: - Harrachov Card (karta plná výhod)- Wi-Fi- zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu- parkování- úschova vlastních lyží a kol- stolní tenis- využití hernyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.