Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava, Kašperské Hory
Ubytování Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, trezor, galerie, restaurace, snídaňová restaurace s letní terasou v hotelovém parku, konferenční salonek, finská sauna, relaxační bazén, relaxační místnost, balneo - centrum (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže, kosmetika, apod.), hotelová přírodní jeskyně (speleoterapie), energetický a meditační hotelový park, hlídané parkoviště. K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, možnost zapůjčení tenisových raket. Technologicky moderní balneo provoz - ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ, které nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, skála, klenba Vás podvědomě vrací do 16. století. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.SPELEOTERAPIE - alternativní léčba pro pacienty zejména s onemocněním a vadou dýchací soustavy. Speleoterapie probíhá v hotelové jeskyni, která dříve sloužila jako sklad a chladírna sudů s pivem. Stálá konstantní teplota 13°C a 90% vlhkost vzduchu jsou pro tuto proceduru optimální. Pobyt v jeskyni na lehátkách umocňuje silné vyzařování zemské energie. Je proto také vhodný k rekonvalescenci po delších onemocněních a vyčerpání (syndrom vyhoření), harmonizuje Vaši osobnost.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Sušice, odtud autobusem do Kašperských Hor (200 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Sušice a odtud do Kašperských Hor (200 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 4 směr Strakonice, Vimperk a dále odbočit na silnici č. 145 směr Sušice přes Kašperské Hory. Parkování u hotelu.GPS: N 49°8.67382', E 13°33.24360'

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Parkhotel Kašperské Hory Šumavské lázně:- jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. - Šumavské bylinné lázně- stylový hotel pro klidný a nerušený pobyt. - přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám...- podívejte se na vysílání pořadu Kouzelné bylinky , které se natáčelo v Parkhotelu Kašperské Hory.KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle.b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (může být i zkosený strop). Tento typ pokoje na ověření.Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA40 pokojů + 1 apartmánFORMA STRAVYPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel.MOŽNOST KOUPÁNÍRelaxační hotelový bazén a relaxační prostor před bazénem s příjemnou hudbou, zdobený nástěnnými malbami akademického mistra. Koupaliště a Sportovní areál v Sušici (17 km) - v areálu plavecký bazén, zábavný bazén, vířivky, brouzdaliště, tobogán, posilovna, dvě tělocvičny (malý a velký zrcadlový sál), lezecká stěna a víceúčelová plocha.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří v den příjezdu. Čas příjezdu je třeba uzpůsobit podávání večeří.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.Zcela nekuřácký hotel.ADULTS ONLY - Na hotelu je možný pouze pobyt bez dětí (možný od dovršení 15 let věku dítěte).REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KOUZELNÁ ŠUMAVA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal -- 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x rašelinový zábal - 3x 1 hod. speleoterapie - 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

7 NOCÍ V ŠUMAVSKÝCH LÁZNÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinnými měšci – výběr z 5ti druhů bylinných směsí + suchý zábal - 1x rašelinový zábal zad - 1x parafínový zábal – záda, šíje (ajurvédské byliny nebo med) - 1x Breussova masáž páteře - 1x relaxační aroma masáž – záda- 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou - 5x 1 hod. speleoterapie BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup libovolný), nelze objednat v termínech 8.4. - 14.10.22- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x rašelinový zábal zad - 1x 1 hodina speleoterapie - 1x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal- 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal - 1x bahenní zábal z Mrtvého moře - 1x rašelinový zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 4x 1 hod. speleoterapie - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.