Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava, Kašperské Hory
Ubytování Parkhotel Kašperské Hory - Kašperské Hory
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, trezor, galerie, restaurace, snídaňová restaurace s letní terasou v hotelovém parku, konferenční salonek, finská sauna, relaxační bazén, relaxační místnost, balneo - centrum (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže, kosmetika, apod.), hotelová přírodní jeskyně (speleoterapie), energetický a meditační hotelový park, hlídané parkoviště. K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, možnost zapůjčení tenisových raket. Technologicky moderní balneo provoz - ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ, které nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, skála, klenba Vás podvědomě vrací do 16. století. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.SPELEOTERAPIE - alternativní léčba pro pacienty zejména s onemocněním a vadou dýchací soustavy. Speleoterapie probíhá v hotelové jeskyni, která dříve sloužila jako sklad a chladírna sudů s pivem. Stálá konstantní teplota 13°C a 90% vlhkost vzduchu jsou pro tuto proceduru optimální. Pobyt v jeskyni na lehátkách umocňuje silné vyzařování zemské energie. Je proto také vhodný k rekonvalescenci po delších onemocněních a vyčerpání (syndrom vyhoření), harmonizuje Vaši osobnost.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Sušice, odtud autobusem do Kašperských Hor (200 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Sušice a odtud do Kašperských Hor (200 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 4 směr Strakonice, Vimperk a dále odbočit na silnici č. 145 směr Sušice přes Kašperské Hory. Parkování u hotelu.GPS: N 49°8.67382', E 13°33.24360'

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Parkhotel Kašperské Hory Šumavské lázně:- jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. - Šumavské bylinné lázně- stylový hotel pro klidný a nerušený pobyt. - přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám...- podívejte se na vysílání pořadu Kouzelné bylinky , které se natáčelo v Parkhotelu Kašperské Hory.KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle.b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (může být i zkosený strop). Tento typ pokoje na ověření.Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA40 pokojů + 1 apartmánFORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.MOŽNOST KOUPÁNÍRelaxační hotelový bazén a relaxační prostor před bazénem s příjemnou hudbou, zdobený nástěnnými malbami akademického mistra. Koupaliště a Sportovní areál v Sušici (17 km) - v areálu plavecký bazén, zábavný bazén, vířivky, brouzdaliště, tobogán, posilovna, dvě tělocvičny (malý a velký zrcadlový sál), lezecká stěna a víceúčelová plocha.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří v den příjezdu. Čas příjezdu je třeba uzpůsobit podávání večeří.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.Zcela nekuřácký hotel.ADULTS ONLY Na hotelu je možný pouze pobyt bez dětí (možný od dovršení 15 let věku dítěte).REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KOUZELNÁ ŠUMAVA (4 dny / 3 noci, nástup ČTVRTEK)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x rašelinový zábal - 3x 1 hod. speleoterapie - 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj)- relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KOUZELNÁ ŠUMAVA (5 dnů / 4 noci, nástup NEDĚLE)- 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x rašelinový zábal - 3x 1 hod. speleoterapie - 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj)- relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

6 NOCÍ V ŠUMAVSKÝCH LÁZNÍCH (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal- 1x perličková koupel s bylinnými měšci - výběr z 5ti druhů bylinných směsí + suchý zábal - 1x rašelinový zábal zad - 1x parafínový zábal – záda, šíje (ajurvédské byliny nebo med) - 1x Breussova masáž páteře - 1x relaxační aroma masáž - záda - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou - 5x 1 hod. speleoterapie BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj)- relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK) v termínech 15.1. - 16.4. a 8.10. - 5.12.21- 2x ubytování se snídaní formou bufetu- 1x rašelinový zábal zad - 1x 1 hodina speleoterapie - 1x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj)- relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL (6 dní / 5 nocí)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel)- 1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal - 1x bahenní zábal z Mrtvého moře - 1x rašelinový zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 4x 1 hod. speleoterapie - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou BONUSY ZDARMA:- součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj)- relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.