Parkhotel Plzeň - Plzeň

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Plzeň
Ubytování Parkhotel Plzeň - Plzeň
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Parkhotel Plzeň se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě. Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu.Město Plzeň má strategickou polohu na dálnici D5 mezi Prahou (D5, 80 km), Mnichovem (D5, A93, 280 km) a Norimberkem (D5, A6, 180 km). Plzeň má mnoho možností pro volnočasové aktivity např. pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum, Historické podzemí, rovněž tak je dobrou výchozí pozicí pro výlety do Prahy, Karlových Varů, Mariánských Lázní a do NP Šumava.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, Lobby bar, výtah, konferenční prostory, fitness, 3 tenisové kurty s umělým povrchem. V letních měsících se pravidelně grilují speciality na dřevěném uhlí v prostředí terasy s vyhlídkou do parku.Wellness: venkovní vyhřívaný bazén na terase hotelu v krásném prostředí Borského parku. Masáže (klasické, regenerační, relaxační, ozdravné, beauty). Privátní SPA zóny: vířivka, sauny, relaxační zóna a solárium.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Plzně. Vlakové nádraží je v centru (cca 10 min. taxi od hotelu).MHD č. 4, 14, 16, 21, 24, 26, 30, 32Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Plzně. Trolejbusová zastávka je cca 300 m a tramvajová cca 600 m od hotelu.MHD č. 4, 14, 16, 21, 24, 26, 30, 32Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd po D5, výjezd exit BORY 80, Plzeň, dále směr "Bory" a "Borský park", značeno. Parkování na hotelovém parkovišti.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Parkhotel Plzeň- klidné místo v blízkosti Borského parku- široké sportovní vyžití- skvělé místo pro poznání Plzně a blízkého okolíKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s přistýlkou, Spr.+vana+WC, SAT/TV se 40 světovými programy, klimatizace, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi.Neobsazené lůžko v pokoji není povoleno.Pro rodiny s dětmi na ověření pokoje FAMILY SUITE (2 propojené pokoje), JUNIOR , BUSSINESS (za příplatek cca 200 Kč / os./noc).Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA150 pokojůFORMA STRAVYpolopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIDítě do 5,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍVenkovní letní vyhřívaný (26 st.) hotelový bazén, vodní nádrže v okolí Plzně.Plavecký areál Plzeň - Slovany (4,5 km) - vnitřní bazén 50x25 m, tobogán, divoká řeka, vířivky, relaxační bazén, dětské brouzdaliště, parní komory, venkovní bazén aj.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod do 18:00 hod a večeří v den nástupu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 11:00 hod a snídaní v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKzdarmaPOBYT SE ZVÍŘETEM400 Kč / zvíře / pobytPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

VZHŮRU DO METROPOLE ČESKÉHO ZÁPADU (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu o 3 chodech), BONUSY ZDARMA:- 1x káva nebo čaj v Lobby baru, - 1x vstupenka do ZOO Plzeň (pro platící osobu), - volný vstup do venkovního bazénu (dle provozní doby a počasí), - volný vstup do fitness- Wi-Fi,- parkování, - rekreační poplatek, BONUS: sleva 20% na tenisové kurty, sleva 10% na masáže

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

VZHŮRU DO METROPOLE ČESKÉHO ZÁPADU (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu o 3 chodech), BONUSY ZDARMA:- 1x káva nebo čaj v Lobby baru, - 1x vstupenka do ZOO Plzeň (pro platící osobu), - volný vstup do venkovního bazénu (dle provozní doby a počasí), - volný vstup do fitness- Wi-Fi,- parkování, - rekreační poplatek, BONUS: sleva 20% na tenisové kurty, sleva 10% na masážeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.