Písek - Hotel City

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Písek - Hotel City
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Přímo v hotelu možnost využít masáže a ubytování v pokoji s hydromasážní vanou a chromoterapií.Hotel hostům nabízí možnost využití špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od hotelu.Club nabízí 2 aerobní sály, fitness na 300 m2, cardio zónu, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezeckou stěnu, wellness – saunu, páru, whirpool a solárium.Mimo jiné hosté mohou využít Sport centrum Písek, které je od hotelu vzdálené 1,2 km. Mohou návštěvu sportovního komplexu spojit s krásnou procházkou přes řeku Otavu. Jedná se o místo, kde si můžete zahrát kulečník, squash, tenis, bowling, wallyball, badminton, stolní tenis, stolní fotbal nebo se jen protáhnout či unavit ve fitness.V těsné blízkosti hotelu, a to na historickém náměstí se také nachází Laser Aréna, která je velmi oblíbená u dětí, ale i dospělých. Zaručená zábava pro celou rodinu, zahrajte si Laser game.Milovníci golfu mohou navštívit Golf Resort Písek, který se nachází v nedaleké obci Kestřany, které jsou vzdálené od hotelu 9,6 km.Hosté mohou zavítat také do Píseckých hor, kde najdou bohatou sít značených pěších a cyklistických tras, které protínají všechny body města Písku.V neposlední řadě návštěvníci mohou v letních měsících využít 2 km odlehlou Plovárnu u Sv. Václava.

POZNÁMKA
Hotel City je nekuřácký.Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 150,- Kč/noc.Jeden pokoj v přízemí je bezbariérový.

Popis stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří po předešlé domluvě.Hostům je k dispozici hotelová restaurace a nově vytvořený prostor Majesty - kavárna a bistro, kde si hosté mohou dopřát výbornou kávu, výběrové víno, domácí zákusky či jiné pochutiny.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, úschovu kol, venkovní parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, kavárna a bistro - Majesty, restaurace, konferenční místnost, wellness (masáže), Wi-Fi (zdarma), úschovna kol, venkovní nebo garážové parkování (za poplatek).VYBAVENÍ POKOJŮJednolůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.Dvoulůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.Třílůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.Čtyřlůžkový pokoj, 2x pokoj, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.Apartmán Ludvík, 2x pokoj, obývací kout s posezením, koupelna (vířivá vana s chromoterapií), 2x toaleta, LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).Zámecké apartmá s krbem, 2x pokoj, obývací kout s posezením, manželská postel velikosti Kingsize, krbová kamna, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná. Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.