Plzeň - Luhačovice

*
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Luhačovice
Název ubytování Plzeň - Luhačovice
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Penzion z roku 1911, je situován v klidné části města v kopci, v blízkosti kostela, 8 min. pěší chůze od autobusového a vlakového nádraží. Léčebné a relaxační procedury jsou podávány v zařízeních lázeňského hotelu Morava nebo Palace (cca 900 m).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Společenská místnost s Wi-Fi připojením (strava se podává a procedury jsou prováděny v lázeňském domě Morava - 900 m). V penzionu není k dispozici výtah.V lázeňském areálu jsou hostům dále k dispozici restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, bohatý kulturní program (koncerty, přednášky, taneční večírky), knihovna, kulečník. Ve městě možnost dalšího sportovního vyžití: squash, kuželna, fitness, sauna, tenisové kurty. Léčebné a relaxační procedury v areálu lázní: bazén, whirlpool, různé druhy koupelí, klasické, relaxační a wellness masáže, Inhalace přírodní minerální vody, oxygenoterapie, aromaterapie, plynové injekce, parafínové a rašelinové obklady, léčebný tělocvik (i v bazénu), pitná kúra aj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic, 8 min pěší chůze od vlakové zastávky (cca 450 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic, 8 min pěsí chůze od vlakové zastávky (cca 450 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .V případě příjezdu autobusem/vlakem můžete využít dopravu vozidlem označeným Lázně Luhačovice, a.s., které odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží podle následujícího jízdního řádu:Pondělí - čtvrtek: 7:50, 9:50, 10:30, 11:50, 12:50, 14:00 hod.Neděle: 7:50, 9:50, 11:50, 12:50, 14:00 hod.Nebude-li vozidlo v uvedený čas na stanovišti, vyčkejte prosím jeho návratu z předchozí jízdy. Cena přepravy Vaší osoby včetně zavazadla činí 30,- Kč, úhrada se provádí v hotovosti řidiči vozidla.

PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru Uherský Brod: na kruhovém objezdu v centru města (Nám.28.října) sjeďte na prvním výjezdu, jeďte cca 20 m do kopce a odbočte vpravoZe směru Zlín: na kruhovém objezdu v centru města (Nám.28.října) sjeďte na druhém výjezdu, jeďte cca 20 m do kopce a odbočte vpravo.Parkovací možnosti:- u penzionu za poplatek 50,- Kč/den (omezený počet parkovacích míst)- na krytém městském parkovišti (vzdálenost od hotelu cca 100 m) za poplatek 120,-Kč /den při délce 5 a více dnů- v lázeňských garážích (vzdálenost od hotelu cca 2 000 m) za poplatek 150,-Kč /den Z důvodu omezeného počtu parkovacích míst je nutno, v případě zájmu, parkování objednat předem v hotelové recepci.Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze. Na stravu se dochází do Hotelu Morava (cca 900 m)Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).V den příjezdu jednotné menu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč penzion Plzeň Luhačovice:- leží v klidné části města v blízkosti kostela- jen 450 m od autobusového a vlakového nádražíProč Lázně Luhačovice: - více než 300letá tradice lázeňství = bohaté zkušenosti a infrastruktura - léčba onemocnění dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí, trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci onkologické - k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 10 pramenů - nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a nově i pramen Nový Jubilejní, které jsou volně přístupné veřejnosti - unikátní architektura Dušana Jurkoviče spojená s krásnou krajinou CHKO Bílé Karpaty - příznivé klimatické podmínky, čisté upravené parky, fontány - bohatý kulturní programKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje STANDARD B s T+S vodou, TV, rádio, společné sociální zařízení na patře.Některé pokoje mají balkon - bez příplatku, pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje).CELKOVÁ KAPACITA45 lůžekFORMA STRAVYpolopenze. Na stravu se dochází do Hotelu Morava (cca 900 m)Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).V den příjezdu jednotné menu.POBYT S DĚTMIPobyty nejsou určeny dětem.MOŽNOST KOUPÁNÍMěstská plovárna (800 m) - bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3,5 km) - plavecký bazén,bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (cca 3,5 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je stezka vhodná pro cyklistiku či in-line brusle.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 15.00 v recepci hotelu Morava. Pobyty v den příjezdu začínají večeří a v den odjezdu končí snídaní a uvolněním pokoje do 9.00 hod. V penzionu není výtah a má patra. Na stravu a léčebné procedury se dochází do LD Morava, který je vzdálený cca 900 m od penzionu Plzeň. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby. V objektu je zakázáno kouření.Orientační časy stravování: snídaně v 8:15 hod, večeře v 18:30 hod.Pokud klient z jakýchkoli důvodů nevyužije sjednané a zaplacené služby (předčasně ukončí pobyt, nevyčerpá některou ze zaplacených služeb), nemá nárok na poskytnutí finanční náhrady ani jinou formou kompenzace.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč / denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN !PARKOVÁNÍU penzionu zdarma (parkování pro max.6 aut).U hotelu Morava (900 m): cca 60 Kč/denLázeňské garáže: cca 120 Kč/denVzhledem k omezenému množství parkovacích míst doporučujeme rezervaci předem. Úhrada parkování se provádí v den nástupu na pobytu (hotově nebo platební kartou). Od poplatku jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

LÁZEŇSKÝ OZDRAVNÝ TÝDEN (7 dnů / 6 nocí, pobyt PO - NE)- 6x ubytování s polopenzí (snídaně - jednotná, večeře výběrem ze 5 menu (strava se podává v lázeňském hotelu MORAVA - 900 m). - 5x inhalace- 1x perličková koupel- denně pitná kúra luhačovických minerálních vod- BONUS: sleva 20% na procedury zakoupené na místěPozn.: Balíček procedur je předem načasován na celou dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.V den příjezdu strava jednotná. Jedno jídlo je vždy vegetariánské.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.