Pod Pralesem - Zátoň

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava, Zátoň
Název ubytování Pod Pralesem - Zátoň
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Rodinný penzion se nachází uprostřed panenské přírody v obci Zátoň, pod Boubínským pralesem.Boubínský prales je unikátní přírodní rezervace v samém srdci Šumavy. Nedotčená příroda s přirozeným vývojem bez zásahu člověka.

VYBAVENÍ
restaurace, bar, venkovní posezení, dětské hřiště, dětský koutek, dětská horolezecká stěna, zahrada, stolní tenis, trampolína, pískoviště, houpačka, plastová odrážedla, líný tenis.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka 1,5 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 300 m.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem - souřadnice penzionu:N 48.9440992E 13.7998512

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Rodinný penzion na úpatí Boubínského pralesa * Přátelský k dětem všeho věku.UBYTOVÁNÍ2 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi.2 lůžkový pokoj je možný s dětskou přistýlkou.U 4 lůžkového pokoje nejsou povolena neobsazená lůžka.V 1. patře jsou 4 lůžkové pokoje, ve 2. patře 2 lůžkové pokoje.Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA32 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).DÍTĚJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍAquapark Karoli WALDKIRCHEN v Německu (cca 40 km) - aquapark láká slanou vodou, masážními tryskami, venkovním bazénem příjemnými odpočinkovými zónami. Moderní prosklená stavba navozuje atmosféru Středomoří. Všechny bazény v mediteraneu jsou naplněny termální slanou vodou. Teplota vody kolem 34 stupňů zaručuje naprostou relaxaci. Venkovní bazén - sklouzněte se po široké skluzavce do solárně ohřívaného velkého plaveckého bazénu, nebo si odpočiňte v teplém bazénku s vodopádem a kanálem s proudící vodou. Sauna - různé vůně jako lemongrass nebo eukalyptus zajišťují v temné žulové parní jeskyni příjemné uvolnění při 45 stupních a téměř stoprocentní vlhkosti vzduchu.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM100 Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR POBYT od 60 le (8 dní/7 nocí, nástup libovolný)V termínech 10.04. - 28.06. a 30.08. - 01.11.20 - 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-FiNelze uplatnit slevu za včasný nákup.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

PÁR DNŮ POD BOUBÍNEM (5 dní/4 noci, nástup libovolný)V termínech 10.04. - 28.06. a 30.08. - 01.11.20 - 4x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis- Wi-FiLze uplatnit slevu za včasný nákup.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT Ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.