Poděbrady - Hotel Golfi

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Název ubytování Poděbrady - hotel Golfi
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V okolí: zámek Poděbrady, Poděbradské jezero, Film legends museum, Muzeum lega Poděbrady, Vyhlídkový vláček, Galerie Ludvíka Kuby, Kolonáda.Sport: cyklistická stezka do Nymburka nebo k hradišti Libici nad Cidlinou.

Popis stravování

snídaně, u balíčků polopenze

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.Balíček 3Cena pobytu Někdo to rád horké (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (masáž lávovými kameny (25 min.), obličejová masáž akupresurní stimulací (25 min.), parní box s aromaterapií (25 min.), parafínový zábal rukou a rašelinový obklad (20 min.)).Balíček 4Cena pobytu Program Kalokagathia pro ženy (2 noci) - harmonie duševní a fyzické krásy zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (25 min.), pedikúra SpaRitual (60 min.), luxusní kolagenové ošetření obličeje MONROE (60 min.), reflexologie plosky nohy (25 min.)).Balíček 5Cena pobytu Program Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (55 min.), parní box s aromaterapií (25 min.)).Balíček 6Cena pobytu Vonná relaxace ve dvou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní 3chodová večeře pro zamilované při svíčkách), lahev sektu na pokoji, aromaterapie a svíčky na pokoji, program (parní box - uvolnění celého těla v soukromí jen pro vás (25 min.), aromamasáž pro ženu (55 min.), sportovní masáž pro muže (55 min.)).Balíček 7Cena pobytu Alona SPA - víkendový rituál (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (Alona rituál s jemnou masáží celého těla (85 min.), hloubkové hydratační ošetření obličeje BARDOT (60 min.)). Alona - rituál očisty celého těla (ve filipínském jazyce vlna, na níž se necháte unášet celý víkend) rituál obsahuje přírodní kokosový peeling celého těla, poté kokosové vločky jsou jemně třeny do vaší pokožky speciální hedvábnou rukavičkou a na konec uvolňující masáž kokosovým olejem různými technikami.Balíček 8Cena pobytu Víkend pěti elementů (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (rituál ZEN - kosmetické ošetření s jasmínovou masáží (75 min.), masáž pěti elementů (55 min.), čínská tlaková masáž chodidel (25 min.), indická masáž hlavy (25 min.)). Rituál pěti elementů je masážní rituál inspirovaný indií, kterýá postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům (země, voda, vzduch, oheň a akáša). Slouží k promasírování svalů, hluboké relaxaci (svalů, pocitů, emocí a myšlenek). S masérem se při této rituální masáži přenesete do hloubky uvolnění, kterou jste ani netušili a která se při běžném způsobu života ani nemůže vynořit.Balíček 10Cena pobytu Rodinná dovolená (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, dárek pro děti na pokoji, návštěva parní sauny během celého pobytu, úschova kol, zapůjčení županu, WI-Fi.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, salónek, terasa s výhledem na Labe, konferenční služby, parní komora (za poplatek), wellness služby (na objednání), parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Standard a Deluxe, 1, 3 a 4lůžkové pokoje a 2lůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz. Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.