Praha 1 - Hotel u Kříže

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Praha
Název ubytování Praha 1 - Hotel u Kříže
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí: Pražský hrad, Karlův most, Malostranské náměstí, Petřínská rozhledna, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, Laterna Magika, Kostel sv. Mikuláše, Karlovy lázně, Pivní lázně Praha, Zlatý Strom Club, Wallenstein Garden, Národní muzeum, Vyšehrad, Zoo Praha, O2 arena Praha, Aquapalace. Další nejkrásnější pražské památky se od hotelu nacházejí v pochozí vzdálenosti několika minut. Blízkost pražské tramvajové dopravy.

POZNÁMKA
Parkování v podzemní hotelové garáži pro 6 vozidel (nutnost rezervace předem) za poplatek.Dle hotelového řádu a především kvůli bezpečnosti je nutné po celou dobu pobytu nechat klíče od auta na recepci hotelu.Pokoje s klimatizací s individuálním ovládáním.Možnost ubytování domácích mazlíčků za poplatek.Recepce poskytuje služby concierge.

Popis stravování

snídaně (bufet), na požádání lze objednat chutná čerstvá míchaná nebo sázená vejce a párky.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, 2 restaurace, vinný sklípek ze 16. století, služby concierge (zajištění exkurzí, rezervací v restauraci, pronájmu automobilu, informace o dopravním spojení a prodej jízdenek MHD), hotelová garáž s 6 parkovacími místy.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Standart (s výhledem na Petřín, Pražský hrad nebo do atria, některé podkrovní) a Superior (větší, luxusní, designové, s pracovním prostorem a kávovým setem a možností přistýlky pro až 2 děti) a 4lůžkové rodinné apartmány Suite (většinou dvoupodlažní, v klidném hotelovém atriu, samostatná ložnice a rozkládací lůžko v obytném prostoru), vlastní soc. zařízení (koupelna, WC, fén), TV, klimatizace, varná konvice nebo malá kuchyňka (některé pokoje). K dispozici i jednopodlažní Apartment bez schodiště.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePraha – od roku 1920 Hlavní město Praha, předtím od roku 1784 Královské hlavní město Praha – je hlavním a současně největším městem České republiky. Do dnešní podoby se vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů, kde žije zhruba 1 180 100 obyvatel (údaj ČSÚ za rok 2005). Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je památkovou rezervací UNESCO.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.