Praha 4 - Hotel Inos

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Praha
Název ubytování Praha 4 - Hotel Inos
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 095 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v okolí - krytý a venkovní bazén s tobogánem v Podolí (500 m), beachvolejbal, pétanque, volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, golf (6 km), fotbalové hřiště, velmi krásná a oblíbená in-line dráha.

POZNÁMKA
Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.Parkování v garáži za poplatek - pro auta do výšky 1,7 m a váhy 2,5 t - REZERVACE NUTNÁ!

Popis stravování

snídaně (bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní dle vybraného počtu dní pobytuBalíček 2Týdenní pobyt zahrnuje zvýhodněné ubytování se snídaní na 7 nocíVYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, snídaňová restaurace, lobby bar, hotel. trezor, výtah, podzemní garáže (do výšky 1,7 m a váhy 2,5 t), Wi-Fi (zdarma), internetový koutek, úschovna kol, pro děti - postýlka a stolička; akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Standard s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky), TV s rozhlasem, telefon, trezor, Wi-Fi. 1 bezbariérový pokoj.2lůžkové pokoje Executive s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vdalší polštář a exkluzivní damaškové povlečení, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi přístupový bod na patře, fitness stroj (stepper - některé pokoje).2lůžkový apartmán s možností až dvou přistýlek, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěsto Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to. Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů. Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.