Praha 9 - Hotel Marie - Luisa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Praha
Název ubytování Praha 9 - Hotel Marie - Luisa
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Přímo v hotelu wellness centrum: sauna a vířivka; tenisový kurt.V okolí - Aquacentrum Letňany Lagoon, Bobová dráha Prosek, Kart Areál Motokáry Černý most (krytá hala).Výlety: památky Prahy - Pražský hrad, Karlův most, Prašná brána, Vyšehrad, ZOO Praha, Trojský zámek, Botanická zahrada, Petřínská rozhledna. Okolí Prahy: Karlštejn, Křivoklát, Okoř, Kutná Hora.

POZNÁMKA
Wellness centrum nabízí saunu a vířivku za poplatek:- 1200 Kč na jednu hodinu pro dvě osoby- 1800 Kč na hodinu a půl pro dvě osoby- 2200 Kč za dvě hodiny pro dvě osobyRezervování wellness je lepší předem, ale na místě je to také možné.Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

anglické snídaně ve formě bufetu.

Popis ubytování

Balíček 1Rrekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, jídelna, bar, Wi-Fi (zdarma), wellness centrum (sauna a vířivka), tenisový kurt, venkovní bazén (v létě), zahrada s venkovním posezením, grilem a ohništěm; nehlídané parkoviště v areálu.VYBAVENÍ POKOJŮ1 až 3lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, možnost přistýlky. 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, možnost přistýlky, lednice a rozkládací pohovka.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěsto Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to. Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů. Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.