Praha - Boží Dar

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Boží Dar
Název ubytování Praha - Boží Dar
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází na náhorní plošině v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.

VYBAVENÍ
Recepce, stylová restaurace, vinárna, letní terasa, společenský sál, výtah, podzemní garáže a venkovní parkoviště.Wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň, whirpool. Balneo provoz nabízí relaxačně reahabilitační masáže.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Hotel Praha je umístěn na hlavní místní komunikaci / pěší zóně obce, bývalé hlavní silnici vedoucí skrz obec. Když budete sjíždět od kruhového objezdu do Božího Daru, za čerpací stanicí OMV naproti velké zelené budově se nachází vjezd k recepci hotelu Praha.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Dovolená s koupáním, kvalitní hotel v centru Božího DaruUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Přistýlky jsou rozkládací lůžko - vhodné pouze pro děti.CELKOVÁ KAPACITA100 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně i večeře formou bufetu.DÍTĚJedno dítě do 6,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍHotelový vnitřní bazén.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM130 Kč/den pouze malá rasa do 5 kgPARKOVÁNÍ50 Kč/denPodzemní garáž 200,-Kč/den, po předchozí rezervaci.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

BOŽÍ RELAX 4 dny/3 noci, nástup libovolný- 3x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.- neomezený vstup do bazénu a whirlpool BONUSY ZDARMA- Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu.Dítěi do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

BOŽÍ RELAX 6 dnů/5 nocí, nástup libovolný- 5x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.- 1x uvítací přípitek- neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x domácí koláč nebo buchta- 1x týdně večer s živou hudbou (úterý a pátek)- parkováníBONUSY ZDARMA- Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu.Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

BOŽÍ RELAX 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný- 7x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.- 1x uvítací přípitek- neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x domácí koláč nebo buchta- 1x týdně večer s živou hudbou (úterý a pátek)BONUSY ZDARMA- Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety NELZE uplatnit žádnou slevu.Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

REKREAČNÍ POBYTUbytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.BONUSY ZDARMA- neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Sleva 10% na konzumaci v restauraci- Wi-Fi- úschova kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.