Pytloun Travel Hotel - Liberec

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory, Liberec
Ubytování Pytloun Travel Hotel - Liberec
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Pytloun Travel Hotel*** Liberec se nachází v klidné části města v ulici s původní roubenou zástavbou ze 17. století, 5 minut chůze od zastávky MHD.

VYBAVENÍ
Lobby s krbem, snídárna, parkoviště, venkovní posezení, Wi-Fi, dětské venkovní hřiště.Wellness LUXURY ISLAND SPA - venkovní bazén se slanou vodou, venkovní finská sauna, vířivka, vnitřní tropická solno-bylinková sauna, masáže, odpočinková zóna.Hosté mohou využít jednu z partnerských restaurací Pytloun.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
MHD 500 m.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly. Další stravování v některém partnerském hotelu Pytloun Hotel.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Hotel v klidnější okrajové části Liberce je dobrým výchozím bodem pro lyžování na Ještědu a výlety po Jizerských horách.UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, LCD/TV, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje.Pokoje nemají balkony.STRAVASnídaně - bufetové stoly. Další stravování v některém partnerském hotelu Pytloun Hotel.DÍTĚJedno dítě do 5,99 let na přistýlce nebo bez lůžka se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍHotelový venkovní bazén se slanou vodou.Krytý bazén Liberec (4 km)Přehrada Liberec (5 km)AQUAPARK CENTRUM BABYLON (vzdálenost cca 2 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den pobytu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK19 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM140 Kč/denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX POBYT POD JEŠTĚDEM 3 dny/2 noci, nástup libovolný - 2x ubytování se snídaní formou bufetu- 1x láhev vína při příjezdu na pokoj- 1x vstup do privátního wellness na 110 min. (nutno předem rezervovat) - SLEVA 10% na masáže - SLEVA 10% na konzumaci v restauraci Zlatý kohout v Grand hotelu ImperialBONUSY ZDARMA- parkování- Wi-Fi- úschova kolNa tento pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RODINNÝ POBYT POD JEŠTĚDEM 4 dny/3 noci, nástup libovolný- 3x ubytování se snídaní formou bufetu- 1x vstupenka do ZOO Liberec pro platící osoby - 1x vstup do privátního wellness na 1 hod. (nutno předem rezervovat) - SLEVA 10% na masáže - SLEVA 10% na konzumaci v restauraci Zlatý kohout v Grand hotelu ImperialBONUSY ZDARMA- parkování- Wi-Fi- úschova kolNa tento pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT Ubytování se snídaní formou bufetu.BONUSY ZDARMA- parkování- Wi-Fi- úschova lyží a kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.