Pytloun Wellness Hotel Hasištejn - Místo

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Místo
Ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn - Místo
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 410 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** najdete v krásné přírodě Krušných hor, uprostřed lesů na místě zvaném Místo, pod zříceninou hradu Hasištejn. Leží cca 10 km východně od Chomutova a 14 km od hraničního přechodu s Německem Hora Sv. Šebestiána.Je ideální pro ty, co hledají klid pro odpočinek, tak pro aktivní sportovce a rodiny s dětmi. Okolí nabízí širokou síť cyklistických, turistických i běžkařských tras. V blízkosti - Zooprak Chomutov, zřícenina hradu Hasištejn aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, hotelový bar a herna pro děti a herna, Wi-Fi.Hotelové wellness s výhledem do okolní přírody: relaxační bazén (5x 3 m), finská sauna, infra sauna a vířivka, v létě má bazén přímý vstup na letní terasu. Za příplatek široká nabídka Thajských masáží.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Chomutova, odtud autobusem linka č. 587 do Místa, zastávka "Výchovný ústav" (cca 450 m od hotelu, hotel je směrem k zřícenině hradu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Chomutova, odtud autobusem linka č. 587 z Chomutova do Místa, zastávka "Výchovný ústav" (cca 450 m od hotelu, hotel je směrem k zřícenině hradu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
od Prahy po D7 směrem do Chomutova, zde EXIT č. 82 na E442 směr Klášterec nad Ohří. Za obcí Zelená odbočit vpravo směr Blahuňov, Místo. V obci Místo u Božích muk odbočit vlevo směrem k zřícenině hradu Hasištejn. Hotel leží po pravé straně. Parkování u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze - dle pobytu. Snídaně bufet, večeře bufet nebo výběr z menu o 4 chodech nebo jednotné menu (dle obsazenosti)Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** Místo:- romantická dovolená pod zříceninou hradu Hasištejn- wellness zdarmaKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj SUPERIOR s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, Wi-Fi, trezor, fén, cca 26 m2. b) 2 - lůžkový pokoj SUPERIOR BALKON s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, Wi-Fi, trezor, fén, samostatný balkon, cca 26 m. Tento typ pokoje na poptávku.c ) DELUXE RODINNÝ POKOJ: Mezonetový apartmán pro 4 osoby (2 dospělé osoby a 1-2 děti do 17.99 let), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, Wi-Fi, trezor, fén. Cca 43 m2CELKOVÁ KAPACITA30 pokojů / 80 pevných lůžekFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze - dle pobytu. Snídaně bufet, večeře bufet nebo výběr z menu o 4 chodech nebo jednotné menu (dle obsazenosti)Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIRekreační pobyt:Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA nebo 1 dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Programové pobyty:Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMANa pokoji povoleno vždy max. 1 dítě zdarma.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (5x 3 m).AquaSvět Chomutov (15 km), krytý bazén Chomutov (15 km), Letní Aquapark - Klášterec nad Ohří (16 km), Vodní nádrž Nechranice (30 km) - koupání,NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK15,- Kč /denPOBYT SE ZVÍŘETEM265 Kč /zvíře /denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování se snídaní formou bufetuBONUSY ZDARMA:- denně volný vstup do hotelového wellness centra (8:00 - 19:00 hod) - bazén, finská sauna, infra sauna, vířivka, - parkování- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS RELLAX V KRUSNÝCH HORÁCH (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování v komfortním pokoji - 2x snídaně formou bohatého bufetu - 1x uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína) - 2x večeře formou 4-chodového menu nebo bufetu, dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů- denně volný vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 - 19:00 hod (relaxační bazén, finská sauna, infra sauna, vířivka) - 1x privátní pronájem wellness centra (60 min., v čase od 19:00 - 00:00 hod) - volné využití hotelových doplňkových aktivit - bowling (1x za pobyt, 60 min.), ping pong, šipky (rezervace na recepci hotelu) * - 2x káva a zákusek v hotelové restauraci nebo lobby baru BONUSY ZDARMA:- SLEVA 20% na zakoupené wellness procedury v hotelovém wellness centru - Wi-Fi - parkování Děti nemají nárok na procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

WELLNESS RELLAX V KRUSNÝCH HORÁCH (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování v komfortním pokoji - 3x snídaně formou bohatého bufetu - 1x uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína) - 3x večeře formou 4-chodového menu nebo bufetu, dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů- denně volný vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 - 19:00 hod (relaxační bazén, finská sauna, infra sauna, vířivka) - 2x privátní pronájem wellness centra (60 min., v čase od 19:00 - 00:00 hod) - volné využití hotelových doplňkových aktivit - bowling (1x za pobyt, 60 min.), ping pong, šipky (rezervace na recepci hotelu) - 3x káva a zákusek v hotelové restauraci nebo lobby baru BONUSY ZDARMA:- SLEVA 20% na zakoupené wellness procedury v hotelovém wellness centru - Wi-Fi - parkování Děti nemají nárok na procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

WELLNESS RELLAX V KRUSNÝCH HORÁCH (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování v komfortním pokoji - 5x snídaně formou bohatého bufetu - 1x uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína) - 5x večeře formou 4-chodového menu nebo bufetu, dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů- denně volný vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 - 19:00 hod (relaxační bazén, finská sauna, infra sauna, vířivka) - 3x privátní pronájem wellness centra (60 min., v čase od 19:00 - 00:00 hod) - volné využití hotelových doplňkových aktivit - bowling (1x za pobyt, 60 min.), ping pong, šipky (rezervace na recepci hotelu) - 5x káva a zákusek v hotelové restauraci nebo lobby baru BONUSY ZDARMA:- SLEVA 20% na zakoupené wellness procedury v hotelovém wellness centru - Wi-Fi - parkování Děti nemají nárok na procedury.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

SENIORSKÝ POBYT V KRUŠNÝCH HORÁCH od 60 let (6 dní / 5 nocí, nástup NE)v termínech 3.1. - 1.2. a 14.3. - 1.4. a 30.4. - 25.6. a 5.9. - 1.11.21- 5x ubytování v komfortním pokoji - 5x snídaně formou bohatého bufetu - 1x uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína) - 5x večeře formou 4-chodového menu nebo bufetu, dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů) - denně volný vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 – 19:00 hod (relaxační bazének, finská sauna, infra sauna, vířivka) - 2x antistresová masáž zad, šíje a hlavy (30 min.) - 2x reflexní masáž chodidel (30 min.)- 1x olejová thajská masáž (60 min.)- volné využití hotelových doplňkových aktivit - bowling (1x za pobyt, 60 min.), ping pong, šipky (rezervace na recepci hotelu)- 4x káva a zákusek v hotelové restauraci nebo lobby baruBONUSY ZDARMA:- SLEVA 20% na zakoupené zakoupené masáže - Wi-Fi - parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

SENIORSKÝ POBYT V KRUŠNÝCH HORÁCH od 60 let (4 dny / 3 noci, nástup NE, PO, ÚT)v termínech 3.1. - 1.2. a 14.3. - 1.4. a 30.4. - 25.6. a 5.9. - 1.11.21- 3x ubytování v komfortním pokoji - 3x snídaně formou bohatého bufetu - 1x uvítací přípitek (1 nápoj z výběru: káva, čaj, nealko nápoj, sklenka Becherovky, piva nebo vína) - 3x večeře formou 4-chodového menu nebo bufetu, dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů) - denně volný vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 – 19:00 hod (relaxační bazének, finská sauna, infra sauna, vířivka) - 1x antistresová masáž zad, šíje a hlavy (30 min.) - 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)- volné využití hotelových doplňkových aktivit - bowling (1x za pobyt, 60 min.), ping pong, šipky (rezervace na recepci hotelu)- 2x káva a zákusek v hotelové restauraci nebo lobby baruBONUSY ZDARMA:- SLEVA 20% na zakoupené zakoupené masáže - Wi-Fi - parkováníZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.