Pytloun Wellness Travel Hotel - Liberec

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory, Liberec
Ubytování Pytloun Wellness Travel Hotel - Liberec
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Pytloun Wellness Travel Hotel*** Liberec se nachází v klidné části města v ulici s původní roubenou zástavbou ze 17. století, 5 minut chůze od zastávky MHD.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
snídárna, parkoviště (střeženo kamerovým systémem), venkovní posezení, Wi-Fi, dětské venkovní hřiště. Dobíjecí stanice pro elektromobily Tesla a univerzální dobíjecí stanice.Hosté mohou využít jednu z partnerských restaurací Pytloun.Wellness "LUXURY ISLAND SPA" - venkovní bazén se slanou vodou, venkovní finská sauna, vířivka, vnitřní tropická solno-bylinková sauna, masáže, odpočinková zóna.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Liberce:Zastávka "Liberec - Horní Růžodol" cca 500 m od hoteluHlavní nádraží cca 1,5 od hotelu (dále MHD)Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka "MHD" Husitská cca MHD 200 m.Tramvajová zastávka "Ještědská" cca 800 mAktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Po silnici E442 do Liberce, hned za Liberecký tunelem sjezd a poté na světelné křižovatce vlevo, pokračovat po Švermově odbočit vlevo na Uralskou, Kubelíkovou a k hotelu. Parkování u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo menu 3 chody, podávané v Pytloun Grand hotel Imperial) za doplatek v CK. Dne 24.12. a 31.12. nelze zakoupit večeře.Další stravování v některém partnerském hotelu Pytloun Hotel.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Pytloun Wellness Travel Hotel Liberec:- v klidnější okrajové části Liberce - dobrý výchozí bod pro lyžování na Ještědu a výlety po Jizerských horách.KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, čajový a kávový servis, Wi-Fi (cca 10,5 m2). Přistýlky na ověření.b) 2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, čajový a kávový servis, Wi-Fi (cca 25 m2). Přistýlky na ověření.c) 3 - lůžkové pokoje , Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, čajový a kávový servis, Wi-Fi (cca 25 m2). Tento typ na ověření.c) 4 - lůžkové rodinné pokoje , Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, čajový a kávový servis, Wi-Fi (cca 30 m2). Tento typ na ověření.Pokoje nemají balkony.FORMA STRAVYSnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo menu 3 chody, podávané v Pytloun Grand hotel Imperial) za doplatek v CK. Dne 24.12. a 31.12. nelze zakoupit večeře.Další stravování v některém partnerském hotelu Pytloun Hotel.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 11,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA nebo 1 dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Na pokoji povoleno vždy max. 1 dítě zdarma.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový venkovní bazén se slanou vodou. Letní koupaliště VÁPENKA Liberec (800 m), krytý bazén LIBEREC (4 km), přehrada Liberec (5 km).AQUAPARK CENTRUM BABYLON (vzdálenost cca 2 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den pobytu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK19 Kč/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM265 Kč/denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA- parkování- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 10% na služby hotelového Wellness centra "Luxury Island Spa" (služby je nutné před příjezdem předem na hotelu objednat)- SLEVA 20% na konzumaci v restauraci Zlatý Kohout v Pytloun Grand Hotel Imperial (nevztahuje se na polopenzi/dokoupené večeře)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.