Radějov - Radějov

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Radějov
Název ubytování Radějov - Radějov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v CHKO Bílé Karpaty nad přehradní nádrží Lučina, cca 9 km od Strážnice. Areál hotelu je obklopený smíšenými lesy. V celé oblasti je velké množství značených stezek pro turistiku a cykloturistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, jídelna, bar, vinárna, letní terasa, stolní tenis, kulečník, šipky, posilovna (běžící pás, činky, kettlebelly), možnost úschovy kol, WELLNESS - rozkládá se na více jak 200 m2, finská sauna, infra sauna, parní sauna, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy (sauny nejsou přes léto v provozu), Kneippův chodník, vířivka pro šest osob (v létě je možno privátně rezervovat), odpočívárna, solárium, masáže a zázemí, Wi-Fi, knihovna, hotelový trezor. V hotelu je výtah. Venku dětské hřiště s bazénem pro děti (nafukovací nadzemní, průměr 3 m), různá sportoviště, travnatá plocha na fotbal, volejbalové hřiště, vhodné i na tenis, minigolf, půjčovna kol, ohniště, hlídané parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Strážnice (9 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Strážnice, pak přes Radějov nebo Tvarožnou Lhotu k přehradě Tvarožná Lhota - Lučina (zastávka 500 m od hotelu). Autobus jezdí několikrát denně. Možnost zajistit odvoz zavazadel od autobusu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Strážnice (silnice č. 55), zde odbočit na Tvarožnou Lhotu, projet obec až za horizont a v klesání odbočit na rekr. nádrž Lučina, dále značeno. Parkování u hotelu. Trasa: Praha - Radějov 290 km; Brno - Radějov 88 km; Ostrava - Radějov 156 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel RADĚJOV:• klidné místo uprostřed přírody• malebná krajina v podhůří Bílých Karpat• vyhlášená rekreační oblast, kraj vína• blízkost vodní nádrže Lučina• množství památek v okolí• lidové tradice, pohostinnostKDE BUDETE SPÁTa)2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, TV, Wi-Fi4 - lůžková rodinná studia STANDARD, dva 2-lůžkové pokoje se společnou Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Druhý pokoj - dětská ložnice - má 2 oddělená lůžka. Studio lze rozšířit až na 5 lůžek.b)2 a 3 - lůžkové pokoje SUPERIOR, rekonstruované, Spr.+WC, TV, Wi-Fi, lednice.4 - lůžková rodinná studia SUPERIOR, dva 2-lůžkové pokoje se společnou Spr.+WC, TV, Wi-Fi, lednice. Druhý pokoj - dětská ložnice - má 2 oddělená lůžka. Studio lze rozšířit až na 5 lůžek.Na poptávku: 3 - lůžkové pokoje, pokoje s balkónem, bezbariérové pokoje, pokoje STANDARD s lednicí. Příplatky za balkón a lednici se platí v CK (příplatky viz ceník).CELKOVÁ KAPACITA190 lůžekFORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji!!MOŽNOST KOUPÁNÍU hotelu bazén pro děti (nafukovací nadzemní, průměr 3 m). Přehrada Lučina (200 m) s travnatou pláží - pozvolný vstup do vody, skokanský můstek, skluzavka, půjčovna lodiček. Rybník Kejda (800 m) - zde rybolov. Městské koupaliště s tobogánem ve Strážnici (9 km). Aquapark Uherský Brod (25 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK10,- Kč/noc osoby 15 - 70 letPOBYT SE ZVÍŘETEM100,- Kč/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování s polopenzí- snídaně bufetové nebo servírované "a la carte"- večeře tříchodové (předkrm, hlavní jídlo, moučník) s výběrem hlavního jídla ze čtyř jídel a jednoho dietního BONUSY ZDARMA• úschova kol• Wi-Fi• parkování• od 3.7. do 21.8.2021 každý den animační program

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

STÁLE AKTIVNÍ 50+ (8 dní/7 nocí, pobyt SO - SO pro osoby od 50 let)• 7x ubytování s polopenzí- snídaně bufetové nebo servírované "a la carte"- večeře jednotné bez možnosti výběru (předkrm nebo polévka, hlavní jídlo, moučník)• každý den od 14:00 do 16:00 hod. káva nebo čaj zdarma• v pondělí Wellness ZDARMA od 10:00 do 18:00 hod.• neobsazené lůžko se neúčtujeBONUSY ZDARMA• úschova kol• Wi-Fi• parkováníPobyt v termínech 15.5. - 3.7. a 21.8. - 18.9.2021.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.