Radka - Staré Splavy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Máchovo jezero, Staré Splavy
Název ubytování Radka - Staré Splavy
Typ ubytování Chatová osada
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Oplocený areál 13-ti řadových chatek se nachází cca 1,5 km od centra Starých Splavů, 15 km jihovýchodně od České Lípy. Chaty jsou situovány ve stínu stromů v oblíbené rekreační zóně, kde je celá řada obchodů, restaurací, stánků, atrakcí pro děti a dospělé. Toto nejznámější středisko vodních sportů v severních Čechách je vyhledávané také pro své čisté ovzduší. V současnosti má vodní plocha rozlohu přes 280 hektarů, hráz je 9 metrů široká a 130 metrů dlouhá.

VYBAVENÍ
V areálu ohniště s grilem a posezením, dětské pískoviště, houpačky, krytý přístavek se stolem na stolní tenis. Uprostřed areálu jsou nové a moderní koupelny s umyvadly, sprchami a toaletami. K dispozici je dřez na mytí nádobí.Ve Starých Splavech (1,5 km) je několik diskoték, tenisové kurty, škola windsurfingu, půjčovna kol a šlapadel, stolní tenis.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Starých Splavů (2,3 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Starých Splavů (2,3 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po R10 směr Brandýs n. Labem (11 km) Stará Boleslav, silnice č. 38 směr Česká Lípa - Doksy - Staré Splavy. Chatová osada RADKA se nachází v ulici Pod Borným asi 200 m vpravo za restaurací Myslivna. Hlídané centrální parkoviště cca 300 m od areálu (cca 550,-Kč/týden). Trasa Praha - Staré Splavy, délka trasy: 94.2 km.Trasa Brno - Staré Splavy, délka trasy: 289.7 km.Trasa Ostrava - Staré Splavy, délka trasy: 363.7 km.

Popis stravování

STRAVA Bez stravy. Možnost omezeného vaření v chatce nebo se stravovat v okolních restauracích a stáncích s rychlým občerstvením. Obchod je cca 200 m.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč chatová osada RADKA:• Máchův kraj - oblíbená rekreační oblast• unikátní plovoucí aquapark na hladině Máchova jezera• využijte mimosezónní a cenově výhodné týdenní pobyty• vodní sporty, rybolov• lesy plné hub a borůvekUBYTOVÁNÍ4 - lůžkové chatky: 1 palanda a 1 manželské lůžko. Možnost až 2 přistýlek (na poptávku). Bez povlečení, to lze zapůjčit za příplatek na místě 50 Kč/osoba.Vybavení chatky: malý kuchyňský koutek s chladničkou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením (nádobí, příbory, skleničky, hrnce), jídelní stůl, skříň a veranda s posezením. V chatkách není zavedena voda.Cena nezahrnuje spotřebu elektrické energie. Chatka má svůj vlastní elektroměr a průměrná týdenní spotřeba při non stop provozu chladničky, běžném svícení a vaření je cca 90,- Kč.CELKOVÁ KAPACITA52 lůžekSTRAVABez stravy. Možnost omezeného vaření v chatce nebo se stravovat v okolních restauracích a stáncích s rychlým občerstvením. Obchod je cca 200 m.DÍTĚJedno dítě do 1,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.KOUPÁNÍMáchovo Jezero - písečná pláž Borný s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 1 km. Možnost projížděk na výletních lodích, bungee-jumping z výšky až 50 m. Půjčovna loděk, šlapadel, plážový volejbal, tobogán (1 km).Na hladině Máchova jezera je "PLOVOUCÍ" AQUAPARK - plovoucí vyhřívaný bazén, skluzavky, šlapadla, trampolína, vodní volejbal, ledová kra, bary, slunečníky, lehátka.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a končí uvolněním chatky do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK19,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM50,- Kč/denPes nesmí na pláže Máchova jezera!

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování v chatce, bez stravy• spotřeba teplé a studené vody v areálu

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDENNÍ POBYT (8 dní/7 nocí, neděle - neděle)• 7x ubytování v chatce, bez stravy• spotřeba teplé a studené vody v areáluTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.