Radka - Staré Splavy

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Máchovo jezero, Staré Splavy
Název ubytování Radka - Staré Splavy
Typ ubytování Chatová osada
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Chatky se nachází uprostřed vzrostlého borovicového lesa asi 15 minut chůze od vyhlášené písečné pláže "Borný" nebo 10 minut chůze od zastávky lodní linky "Pod Šroubeným". Chatky jsou situovány ve stínu stromů v oblíbené rekreační zóně "Pod Borným", kde je v okolí celá řada obchodů, restaurací, stánků, půjčovna kol a spousta atrakcí pro děti i dospělé.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Celkem 13 řadových chatek tvoří oplocený areál, kde je k dispozici ohniště s grilem a posezením, dětské pískoviště a houpačky, krytý přístavek se stolním tenisem. Uprostřed areálu jsou moderní koupelny (zvlášť pro muže a ženy) s umyvadly, sprchami a toaletami. K dispozici je dřez na mytí nádobí. Počet parkovacích míst u chatek je omezen, k dispozici je pak centrální parkoviště asi 400 m od chatek. V areálu ani chatkách není Wi-Fi.

PŘÍJEZD VLAKEM
Staré Splavy (2,3 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Staré Splavy (2,3 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po R10 směr Brandýs n. Labem (11 km) Stará Boleslav, silnice č. 38 směr Česká Lípa - Doksy - Staré Splavy. Chatová osada RADKA se nachází v ulici Pod Borným asi 200 m vpravo za restaurací Myslivna.Trasa Praha - Staré Splavy, délka trasy: 94.2 km.Trasa Brno - Staré Splavy, délka trasy: 289.7 km.Trasa Ostrava - Staré Splavy, délka trasy: 363.7 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Bez stravy. Možnost omezeného vaření v chatce nebo se stravovat v okolních restauracích a stáncích s rychlým občerstvením. Několik obchodů s potravinami je do 200 m od chatek.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč chatová osada RADKA:• Máchův kraj - oblíbená rekreační oblast• unikátní plovoucí aquapark na hladině Máchova jezera• využijte mimosezónní a cenově výhodné týdenní pobyty• vodní sporty, rybolov• lesy plné hub a borůvekKDE BUDETE SPÁT4 - lůžkové chatky: manželské lůžko a 1x palanda. Možnost až 2 přistýlek (na ověření). Každá chatka je tvořena jednou místností.Vybavení chatky: malý kuchyňský koutek s chladničkou, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní kuchyňské vybavení (nádobí, příbory, skleničky, hrnce), dřez s tekoucí vodou, jídelní stůl, skříň a veranda s posezením.V chatce jsou přikrývky a polštáře. Povlečení a prostěradlo si můžete zapůjčit na místě za 50,- Kč/osoba nebo si přivézt své vlastní.CELKOVÁ KAPACITA52 lůžekFORMA STRAVYBez stravy. Možnost omezeného vaření v chatce nebo se stravovat v okolních restauracích a stáncích s rychlým občerstvením. Několik obchodů s potravinami je do 200 m od chatek.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 1,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍMáchovo Jezero - písečná pláž Borný s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 1 km (15 minut chůze lesní cestou). Výborné koupání je i v oblasti pod vrchem Šroubený. Vodní plocha Máchova jezera nabízí celou řadu aktivit - jachting, windsurfing, projížďku parníkem po jezeře, školu vodních sportů, půjčovnu šlapadel, lodiček apod.Aqupark Staré Splavy (cca 3 km) - "plovoucí" aquapark na hladině Máchova jezera, s bazénem, skluzavkou a nafukovacími atrakcemi pro děti i dospělé, písečná pláž, vstupné na pláž se platí, bez ohledu na využití atrakcí aquaparku, dle ceníku viz ZDE.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a končí uvolněním chatky do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK30,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM50,- Kč/denPes nesmí na pláže Máchova jezera!PARKOVÁNÍPřímo u chatek za 100,- Kč/den, ale počet parkovacích míst je omezen.K dispozici je centrální placené parkoviště asi 400 m od chatek.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování v chatce, bez stravy• spotřeba teplé a studené vody

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDENNÍ POBYT (8 dní/7 nocí, neděle - neděle)• 7x ubytování v chatce, bez stravy• spotřeba teplé a studené vodyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.