Resort Relax - Dolní Vltavice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lipno, Dolní Vltavice
Název ubytování Resort Relax - Dolní Vltavice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel je situován v turisticky atraktivní oblasti, na břehu přehrady Lipno. Dolní Vltavice je místní část obce Černá v Pošumaví a nachází se na levém břehu Lipna. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, vodních sportů, pěší turistiky, přírody, místních tradic a historie. Lipensko je ideální pro klidnou dovolenou uprostřed krásné přírody, aktivní dovolenou na kolech a zážitkovou až adrenalinovou dovolenou díky zajímavé nabídce aktivit

VYBAVENÍ
Restaurace, venkovní terasa s výhledem na jezero, Gril Bar Regata, výtah, Wi-Fi v celém hotelu, párty stan, hotelová písečná pláž s vlastním přístavištěm, lehátky a plážovým barem, motorové čluny, paddle boardy, mořské kajaky, otevřené ohniště s možností grilování, travnaté hřiště, pétanque hřiště, sauna na pláži, beach volejbal, plážový badminton, dětské hřiště, in-line brusle, horská kola, elektrokola, koloběžky nordic walking hole, pronájem motorové lodě s kapitánem. Hotel disponuje vlastními plavidly.WELLNESS SPA - nerezový bazén, venkovní vířivka, saunový svět (finská, parní a bio, ochlazovací sprchy, venkovní bazén), odpočinková zóna, wellness bar, masáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka Černá v Pošumaví - 5km.Hotel zajistí (předem po dohodě) sedmimístnou Caravellou transport (z nádraží, z přívozu).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka Černá v Pošumaví - 5kmHotel zajistí (předem po dohodě) sedmimístnou Caravellou transport (z nádraží, z přívozu).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Doporučujeme dopravu autem.GPS: 48°41’53.610″N, 14°4’37.157″E

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menuPři obsazenosti nižší jak 10 osob je snídaně servírovaná.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Komfortní ubytování * kvalitní služby * hotel přímo na břehu Lipna * možnost aktivního vyžití pro celou rodinu po celý rok * nové wellness centrum s bazénemUBYTOVÁNÍHlavní budova - 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, LCD/TV, Wi-Fi, trezor, fén, minibar.Přistýlky - přenosné skládací lůžko.Některé pokoje mají balkon. Jejich dostupnost je nutné nejprve ověřit na prodejním dispečinku. Poplatek ve výši 300 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA64 lůžek + 38 přistýlekSTRAVAPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menuPři obsazenosti nižší jak 10 osob je snídaně servírovaná.DÍTĚDítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍWELLNESS SPA - Hotelový vnitřní bazén, saunový svět. Jezero LIPNO s hotelovou písečnou pláží a víceúčelovým hřištěm - u hotelu.Díky své rozloze a nadmořské výšce patří v ČR Lipno mezi nejlepší lokality vhodné pro windsurfing.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 16:00 hod do 18:00 hod a večeře v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.NEKUŘÁCKÝ HOTEL.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/osoba /nocPOBYT SE ZVÍŘETEM350 Kč/dencena zahrnuje servis domácím mazlíčkům (deka, misky, pamlsek na uvítání)PARKOVÁNÍPrvní den 100 Kč, další dny 50 Kč/auto/den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX LIPNO 3 dny/2 noci, nástup libovolný - 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu)- 2x 1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool)- sleva 10% na masážeBONUSY ZDARMA- Wi-Fi- úschova kolNelze neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX LIPNO 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu)- 2x 1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool)- Sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA- Wi-Fi- úschova kolNelze neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX LIPNO 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu)- 6x1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool)- Sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA- Wi-Fi- úschova kolNelze neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAX LIPNO 7 dnů/6 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování- 5x1 hod. vstup do wellness (bazén a pára, sauna, whirlpool)- Sleva 10% na masáže BONUSY ZDARMA- Wi-Fi- úschova kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.