Riviera - Děpoltovice u Karlových Varů

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Děpoltovice
Název ubytování Riviera - Děpoltovice u Karlových Varů
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel s bohatou nabídkou služeb se nachází v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů. Hotel s krásnou zahradou je obklopen lesy a krásnou přírodou Krušných hor. Hotel má zodpovědný přístup k životnímu prostředí. - k výrobě elektřiny pro vlastní potřebu využívají solární energii z fotovoltaické elektrárny- pracovníci jsou zaškoleni na třídění odpadu. - hotel je napojen na vlastní ekologickou čistírnu odpadních vod a používá ekologicky certifikované chemické prostředky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace se zimní zahradou, výtah, zahradní altán s krbem přímo na břehu jezera, společenský sál, taneční parket, Wi-Fi v celém hotelu, půjčovna loděk a horských kol, hotelová pláž, parkoviště střežené kamerovým systémem.Relaxcentrum - vnitřní bazén (cca 40 m2, 28 °C), vířivkou a atrakcemi (s možností otevření na sluneční terasu), sauna, masáže, bowling, biliár, šipky, stolní kopaná.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Nové Role (cca 4 km od hotelu), odtud autobusem do Děpoltovic (cca 1 km od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Karlových Varů do Děpoltovic (nebo s přestupem v Nová Role - Mezirolí), zastávka cca 1 km od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.Při nižší obsazenosti může stravování probíhat formou jednotného menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Riviera Děpoltovice:- hotel na břehu jezera- ideální místo na klidnou letní rodinnou dovolenouKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (přistýlka je pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, fén (výhled do zahrádky)b) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (přistýlka je pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, fén, balkon, výhled na jezero (za příplatek - viz cenová tabulka)CELKOVÁ KAPACITA51 pokojůFORMA STRAVYPolopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.Při nižší obsazenosti může stravování probíhat formou jednotného menu. Možnost dokoupení obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě až do 2,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍVnitřní bazén v hotelu, před hotelem jezero s vlastní pláží, vhodné ke koupání.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč / osoba / denPOBYT SE ZVÍŘETEM250 Kč/zvíře / denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

MALEBNÉ KRUŠNOHOŘÍ s ATISEM (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 22.4. - 30.10.22- 7x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grilparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, - kouzelnická show (červenec, srpen), - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA-- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

MALEBNÉ KRUŠNOHOŘÍ s ATISEM (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 22.4. - 30.10.22- 5x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grilparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, - kouzelnická show (červenec, srpen), - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA-- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

HAPPY VÍKEND s ATISEM (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK) v termínech 22.4. - 30.10.22- 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grillparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), BONUSY ZDARMA- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

ZIMNÍ HAPPY VÍKEND s ATISEM (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK) v termínech 4.2. - 27.3.22- 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Staročeský speciální bufet s živou hdubou, 1x farmářská snídaně), BONUSY ZDARMA-- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)- BONUS: SLEVA 10% na skipas (areál Pernink)

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

ZIMNÍ BALÍČEK s ATISEM (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 30.1. - 25.2.22- 5x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Krušnohorský speciální bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj,- 1x kouzelnická show, - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA-- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)- BONUS: SLEVA 10% na skipas (areál Pernink)

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

SLEVOVÝ BALÍČEK S ATISEM (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 02.01. - 28.01. a 27.02. - 25.03. a 06.11 - 16.12.22- 5x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x Staročeský labužnický bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, BONUSY ZDARMA-- neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)- BONUS: SLEVA 10% na skipas (areál Pernink)Jedno dítě až do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.