Rs Máchův Mlýn

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Plzeňský kraj, Chříč
Název ubytování Rs Máchův Mlýn
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

PopisMachův mlýn je oblíbené středisko letní rekreace situované do chráněné biosferické  oblasti KŘIVOKLÁTSKA. Leží v malebném údolí Javornického potoka obklopeného lesy, vzdáleného 70 km od Prahy. Díky nedotčené přírodě je vhodné k rekreaci a ozdravným pobytům. Především je využívané k turistice a cyklistice. Ve středisku je bohatá možnost sportovního využití, což přímo vybízí ke strávení aktivní dovolené. Machův mlýn je vyhledávaným místem pro rodinnou dovolenou, stejně tak i hojně využíván mnoha školami či jinými institucemi.Vybavení areáluDvě ubytovací budovy, bazén o rozloze 33m x 25 m, jídelna s terasou, kiosek s občerstvením, společenská místnost s TV, půjčovna sportovních potřeb, chatová osada, fotbalové a volejbalové hřiště, stoly na stolní tenis, billiardy, trampolíny, houpačky, lanový park za poplatek, čtyřkolky, elektrické dvoukolky a paddle boardy za poplatek.Stravaplná penze (výběr z teplých jídel a salátový bufet) v jídelně střediska nebo na terase bez obsluhy, nápoje nejsou v ceně. Také můžete využít občerstvení v kiosku.Typ ubytováníChata malá pro 2-4 osoby ,minimálně 2 osoby platící: pro 4 osoby, minimálně 2 osoby platící, v renovovaných chatkách je mezonetové patro a zahradní nábytek. WC a sprchy jsou v hlavní budově, elektrické zásuvky na chatce. Večer se automaticky aktivuje světlo.

Velká chata  pro 4-6 osob, minimálně 4 osoby platící, vybavení dvě až tři místnosti, zahradní nábytek. Situované přímo u bazénu. WC a sprchy jsou v hlavní budově. V chatě je zásuvka na elektřinu.

Hlavní budova: Pokoj typu D: 2-3lůžkové pokoj, s vlastní koupelnou/wc, TVCena zahrnuje7x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí v ubytování dle ceníku, lůžkoviny s  povlečením jsou jen na pokojích a ve velké chatce, parkování v areálu, využití bazénu.

Zkrácené pobyty mimo období prázdnin jsou možné na vyžádání.Služby za příplatekLůžkoviny (polštář a deka s povlečením) za poplatek 50,- Kč/osoba a pobyt v chatce, Pobyt psa, kočky za poplatek 40,- Kč/den, nutno je mít na vodítku. Lanový park za poplatek 300,- Kč/os. děti do 15 let 250,- KčCena nezahrnuje:turistický poplatek 5,- Kč/den a osoba starší 18 let. Závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 80,- Kč u chatekZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.