Růže - Český Krumlov

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Český Krumlov
Název ubytování Růže - Český Krumlov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 510 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Růže ***** je jeden z nejlepších 5-hvězdičkových hotelů v jižních Čechách. Jedná se o jednu z nejstarších a nejlépe dochovaných staveb v Českém Krumlově, hotel se nachází v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.Unikátní prostředí hotelu Vás oslní: pokoje jsou zařízeny s důrazem na komfort a jednotlivé detaily - klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
elegantní Rose Restaurant, King´s Bar, Sunset terrace s výhledem na město a řeku Vltavu, konferenční prostory, výtah, internetový koutek v lobby, parkoviště. Wellness: bazén s protiproudem, vířivka, sauna, za příplatek : regenerační koupel, rašelinová koupel, levandulová koupel, Créme” koupel pro sametovou pokožku, thajské masáže s rodilými thajskými masérkami (např. Tradiční thajská masáž, Thajská olejová masáž, Reflexní masáž chodidel, Bylinná masáž, Masáž hlavy a zad).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic, odtud MHD (zastávka Horní brána cca 200 m od hotelu), pěšky nebo taxi do hotelu (cca 1,7 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českého Krumlova - zastávka "Autobusové nádraží" (cca 400 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Českého Krumlova směr Vnitřní město, za autobusovým nádražím odbočit doprava, pokračovat po Horní ulici až na náměstí Svornosti, kde leží hotel. Parkování za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Růže ***** Český Krumlov:- pokoje s výhledem na zámek v Českém Krumlově nebo s nádherným výhledem na řeku Vltavu- v hotelové restauraci se využívají čerstvé sezónní a místní ingredience té nejvyšší kvality - jeden z nejkouzelnějších butikových hotelů v České republiceKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje COMFORT s přistýlkou, vana+WC, SAT/TV, klimatizace (většina pokojů), telefon, fén, lednička, trezor, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi.Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.CELKOVÁ KAPACITA70 pokojůFORMA STRAVYsnídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě od 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍrelaxační bazén s protiproudem, 8 m dlouhý s teplotou vody 28 °C a hloubkou cca 150 cm.Plavecký bazén Český Krumlov (cca 1,5 km). Přehrada Lipno (cca 22 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK21,- Kč /osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM500,- Kč/zvíře/nocPARKOVÁNÍ590 Kč/ den, pro klienty Atis zvýhodněná cena 290 Kč / auto/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

VÍKEND V CENTRU LUXUSU A HISTORIE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s bufetovou snídaní v pokoji ComfortBONUSY ZDARMA - volný vstup do hotelového Wellness (dle načasování hotelu)- sleva 30% na Thai masáže- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ V CENTRU LUXUSU A HISTORIE (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování se snídaní v pokoji Comfort- 1 x káva se zákuskemBONUSY ZDARMA - volný vstup do hotelového Wellness (dle načasování hotelu)- sleva 30% na Thai masáže- Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.