Sedlec-Prčice - Hotel Monínec

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Název ubytování Sedlec-Prčice - Hotel Monínec
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v areálu: Aktivity park Monínec nabízí vodní maxiskluzavku, obří kuličkovou dráhu, vodní aktivity na Pilském rybníku, lanový park, tubing, discgolf, lukostřelbu, bungee trampolíny, indoor dětskou hernu v zimě či nepříznivém počaqsí, junior park, lanovou dráhu, horské koloběžky, bikepark.Lyžařský areál Monínec v zimě: několik sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty. Hlavní sjezdovka 1,2 km dlouhá. V horní části této sjezdovky je navíc 600 m dlouhá dvoukotva. V levé straně u dolní stanice lanovky je školní skipark s pohyblivým kobercem a vlekem poma pro výuku dospělých i dětí. Celý svah je zasněžován speciální technologií Snowfactory, která zajišťuje kvalitní lyžování již od listopadu a až do března a osvětlen i pro večerní lyžování.v létě: bikepark s jump prvkyv okolí: pěší a cykloturistika (naučná stezka Včely a mravenci na Monínci), lyžování (Ski areál Monínec), jízda na koni (Farma Diagonála Ypsilon), jízda na kanoích, rybaření (Vrchotický rybník), houbaření, koupaliště Pilský rybník (písečná pláž, opalovací louka, vyhlídkové molo), golf (Golf klub Čertovo břemeno), vesnická památková zóna Ounuz, skála Čertovo břemeno, Český Merán, Zámek Sedlec Prčice, Židovský hřbitov v Prčicích, Most Karla Burky v Prčicích, Muzeum a pivovar Vítek z Prčice, Stará poštovna ze Sněžky na Monínci.

POZNÁMKA
Celodenní animační programy pro děti od 4 do 13 let v průběhu letních prázdnin denně mimo víkend.Parkování v areálu hotelu zdarma.Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Popis stravování

snídaně (bufet), na vyžádání piknikový koš (za poplatek).

Popis ubytování

Balíček 1Cena pobytu Letní pobyt na Monínci (3,4 nebo 6 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 6x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), welcome drink, vstup do venkovního bazénu, 1x vyhlídková jízda na lanové dráze, pro děti: animační program (4-13 let, Po-Pá v období 1.7.-31.8.), 1x zapůjčení koloběžky (2 hod.), Wi-Fi, parkování. Bonus při pobytu na 4 či 6 nocí: 1x celodenní zapůjčení elektrokola. V termínu 31.8.-30.9. navíc vstup do hotelového wellness (Po-Pá).Balíček 2Cena pobytu Silvestrovský pobyt s garancí sněhu (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), Silvestrovský bufet včetně půlnočního přípitku, Silvestrovský program pro děti i dospělé, vstup do vnitřního bazénu nebo sauny, lyžování na 20 hodin sezóny (časová peněženka), Wi-Fi, parkování.GARANCE SNĚHU díky SNOWFACTORY (technoloie zasněžování i při teplotách nad nulou)BONUS: sleva 20 % na zapůjčení lyžařského vybavení, sleva 10 % na privátní výuku v lyžařské školeBalíček 3Cena pobytu Zimní pobyt na Monínci (3 nebo 5 nocí) zahrnuje 3x nebo 5x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu), vstup do vnitřního bazénu, vířivky a sauny, slevu na skipass pro dospělé 50 %, skipass pro děti zdarma, Wi-Fi, parkování. Skipass platí po celou dobu pobytu na denní lyžování (9-16 hod.)Balíček 4Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, infocentrum, restaurace s terasou, samoobslužná restaurace, bar, vinárna, Terasy Monínec (venkovní bazén, dětské hřiště, bar), zahrada, venkovní gril, prostory vhodné na piknik, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, půjčovna kol, trezor, Wellness Monínec (bazén, sauna, masáže), tenisový a volejbalový kurt, stolní tenis. Pro děti: venkovní dětské hřiště, herna, stolní hry, hlídání dětí (za poplatek).VYBAVENÍ POKOJŮ2 a 3lůžkové pokoje (možnost přistýlky), 4lůžkové pokoje Family (propojené dvoulůžkové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, terasa (některé pokoje).

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz. Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.