Sedlec - Wellness hotel Boží Oko

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Sedlec - Wellness hotel Boží Oko
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v hotelu: wellness služby, fitness, stolní tenis, relax na lehátku v hotelové zahradě u jezírka.v okolí: pěší, cyklo a inline stezky, vyjížďky na koních Dvůr Vondrov u Hluboké, golf club Hluboká nad Vltavou, tenis Hluboká nad Vltavou, lodní výlety na Hněvkovické přehradě, rybaření, ZOO Hluboká nad Vltavou, kozí biofarma Bílsko, Písek - nejstarší kamenný most, Adrenalin park Libín (lanové centrum), stezka korunami stromů Lipno, přírodní koupaliště rybník Mydlák (Zliv), open air scéna s otáčivým hledištěm Český Krumlov, divadelní představení v zahradě zámku Kratochvíle, komentovaná prohlídka pivovaru Budvar České Budějovice.

POZNÁMKA
Parkování v areálu nebo před hotelem zdarma.Možnost ubytování domácích mazlíčků (za poplatek).Samostatný dům Špejchar - nedoporučujeme pro osoby se sníženou pohyblivostí (náročné schody).

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - servírované 2 či 3chodové menu) nebo plná penze (oběd - servírovaný, výběr z denního menu). Restaurace podává jídla z české i světové kuchyně, vařené z kvalitních a čerstvých surovin. Sezónně nabízí ryby z okolí, bio vajíčka ze sousedovy farmy, maso od řezníka a pečivo z blízkého pekařství.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do fitness, venkovní přírodní bazén (biotop) s lehátky a slunečníky, pobytovou taxu, parkování v objektu. V pokojích Exclusive navíc volný vstup do wellness mezi 10:00 a 19:00 hod.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní krb, parkoviště, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), wellness (pára, sauna, bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, whirlpool, relaxační zóna, za poplatek masáže), fitness, prostor pro cvičení (stodola s dřevěnou podlahou), venkovní přírodní bazén (biotop) s lehátky a slunečníky, pronájem kol, stolní tenis, pro děti: knihy, DVD, hudba pro děti, stolní hry, puzzle.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje Comfort s možností přistýlky jsou umístěné v historické budově ve dvoře, mají vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, minibar, trezor, některé venkovní posezení nebo společnou terasu, Wi-Fi (zdarma).4lůžkové pokoje Comfort s možností přistýlky jsou umístěné v historické budově ve dvoře, mají 2 ložnice, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). 2 a 3lůžkové pokoje Exclusive jsou v hlavní budově kde je restaurace, wellness, fitness a salónek, jsou prostornější s možností přistýlek a mají vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, ledničku - minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).5lůžková vila je samostatný 3podlažní dům Špejchar, má 3 velké místnosti, starožitný nábytek, orientální koberce a dekorace, obývací prostor s krbem a sedačkou (možnost 2 přistýlek), má vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Vila má příkré schody do ložnice, není doporučována pro osoby se sníženou pohyblivostí.Selské stavení pro 6 osob umožňuje ubytování pro max. 8 osob. Je doporučeno pro ubytování větších rodin či skupin.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná. Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.