Selský Dvůr - Praha 10 - Hostivař

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Praha a Střední Čechy, Praha
Název ubytování Selský Dvůr - Praha 10 - Hostivař
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Selský Dvůr **** se nachází v klidné části Prahy 10, v blízkosti dálnice D1 a Jižní spojky, dvou linek metra a navazujících autobusových spojení. Do centra se pohodlně dostanete za 20 min. Hostivařský park, Hostivařská přehrada, Chodovská tvrz, biofarma Toulcův Dvůr a nejdelší pražský potok Botič se nacházejí v bezprostřední blízkosti nejromantičtějšího hotelu v Praze - Hotelu Selský Dvůr. Romantické procházky v každém ročním období a neopakovatelné poklidné prostředí okolí hotelu jsou atributy výběru hotelu pro ubytování hostů. Na Hostivařské přehradě si můžete užít romantiku na lodičkách či šlapadlech a z Hostivařských kopců ojedinělý výhled. Nákupní a zábavní centrum Park Hostivař je vzdálen 1 zastávku autobusem nebo pár minut pěšky, nákup centrum Chodov (cca 10 min).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, kongresové prostory, otevřené atrium, dětský koutek, hotelové taxi, parkoviště "Standard" před hotelem (zdarma), parkoviště "Camera" za závorou pod kamerovým systémem (za poplatek). Privátní wellness - sauna, relaxační vyhřívané lavice s hvězdným nebem, lázně Kneipp a sprchový kout s pralesním deštěm pro dvě osoby.Relaxační masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra na objednávku.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem na Hlavní nádraží Praha. Metro linka „C" do stanice „Opatov", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Poliklinika Mazurská, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem) nebometro linka „C" do stanice „Muzeum", přestoupit na metro linka „A" do stanice „Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem na Florenc.Z "Florence" metro linka „C" do stanice „Opatov", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Poliklinika Mazurská, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem) nebometro linka „C" do stanice „Muzeum", přestoupit na metro linka „A" do stanice „Skalka", přestoupit na autobusovou linku 177 směr Chodov, vystoupit na stanici „Hostivařské náměstí" (před hotelem).

PŘÍJEZD AUTEM
Z dálnice D1 ze směru od Brna přes Jižní Město do Hostivaře. Parkování u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Selský Dvůr:- nemáte rádi ruch velkoměsta a přitom chcete být nablízku pražským památkám? - Selský Dvůr je ta pravá volba - ubytování na klidném místě 1 km od Hostivařské přehrady a přitom 20 min do centra- otevřené hotelové átrium s pergolou a mlýnským kolem připomínají historii Selského dvoraKDE BUDETE SPÁT1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi, trezor, telefon, klimatizacePokoje s balkonem nejsou k dispozici.3 - lůžkové pokoj na ověření.CELKOVÁ KAPACITA30 pokojůFORMA STRAVYsnídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHOSTIVAŘSKÁ PŘEHRADA (cca 1,3 km) - koupání (veřejné letní koupaliště), vodní tobogány a klouzačky nebo rybolov.AQUAPARK AQUAPALACE Praha Čestlice (10 km, výjezd z Prahy směr Brno):Vodní svět - zábava pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně, 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím, dětské bazénky, brouzdaliště a další atrakce, plavecký bazén, pomalé a rychlé řeky (délka 450 m), vířivky, masážní lavice, relaxační prostor, teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °CSvět saun - 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku Wellness centrum - 6 whirlpoolů, různé masáže, kosmetické ošetření Fitness centrum - kardiozóna, přístroje na posilování, aerobic, pilates, spinning atd.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/os./denPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč /denPARKOVÁNÍ"Standard" (před hotelem) zdarma, "Camera" (pod kamerovým systémeme) za 200 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT KOUSEK OD HOSTIVAŘSKÉ PŘEHRADY (min. 3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocíBONUSY ZDARMA: parkování, Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.