Silvestr v Krkonoších na skialpech

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pohodový skialp v Krakonošově revíru s výstupem na Sněžku

Program zájezdu

1. den

Sraz účastníku na chatě v 17 hod. Ubytování, večeře, kontrola výzbroje a výstroje, brífink družstva, volná zábava.

2. den

Od chaty výstup na hřeben, po něm přes Velký Šišák (1410 m) nad Sněžné jámy, sjezd k Labské boudě (pauza), návrat úbočím Vysokého kola (5 hod, ↑500 m, ↓500 m). Odpoledne teoretická část lavinové prevence.

3. den

Přes Medvědí, Davidovu a Lužickou boudu do údolí Bílého Labe a tím nahoru na Luční boudu. Odtud po staré Bucharově cestě na úbočí Kozích hřbetů a sjezd do Svatého Petra. Odtud skibusem nebo pěšky na Medvědín a nahoru na chalupu. (7,5 hod, ↑1000 m, ↓1000 m)

4. den

Úbočím Vysokého kola na Labskou boudu, po hraně k Vrbatově boudě, dále na Kotel a sjezd na Dvoračky (oběd). Návrat přes prameny Labe, úbočím Vysokého kola a na závěr sjezd kolem Martinovy boudy na Brádlerky. (6 hod, ↑700 m, ↓700 m)

5. den

Okolo Petrovy boudy na Špindlerovku, kolem Malého Šisáku (1440 m) zimní cestou na Luční boudu. Dále na vrchol Sněžky (1602 m) a to celé zase zpět (8 hod, ↑1000 m, ↓1000 m). Oslava příchodu nového roku.

6. den

Sjezd přes Dívčí lávky k dolní stanici lanovky na Medvědín, odtud po vodovodní cestě na Mísečky, po Staré vozové cestě na Vrbatku a od ní po Bucharově cestě na Labskou boudu a pod Vysokým Kolem zpět na chatu. (6,5 hod, ↑700 m, ↓700 m)

7. den

Sjezd ke skibusu na Medvědín, přesun na Stoh, odtud Dlouhým dolem na Výrovku, pak na Rozcestí a přes Přední Planinu ke sjezdovce, tou dolů do Svatého Petra nebo na Hromovku, pěšky nebo skibusem na Medvědín, pak přes Dívčí lávky nahoru na chalupu. (7 hod, ↑1000 m, ↓1000 m)

8. den

Snídaně, balení a vyklízení pokojů, ukončení akce, odjezd.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.