Skalní Mlýn - Blansko

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Moravský kras, Blansko - Macocha
Název ubytování Skalní Mlýn - Blansko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel *** Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Nachází se v CHKO Moravský kras, nedaleko od propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, stejně jako k pracovnímu pobytu v klidné a romantické přírodě Moravského krasu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasa s možností grilování, internetový koutek, Wi-Fi, kulečník, stolní tenis, sauna, dětské hřiště, půjčovna koloběžek a jiné služby. Hotel má výtah, bezbariérový přístup do recepce a restaurace, ale nedisponuje bezbariérovým pokojem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (trať č. 260 Brno - Česká Třebová) do Blanska (6 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Blanska, pak pokračovat MHD přímo do Skalního Mlýna, zastávka je před hotelem.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Blanska po silnici č. 379 směrem na Vyškov, cca po 2 km odbočit vlevo směrem na Punkevní jeskyně, naváděcí modrobílé šipky k hotelu Skalní Mlýn. Parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Blansko 242 km, Brno - Blansko 32 km, Ostrava - Blansko 162 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr z 3 hlavních jídel, moučník nebo salát) a obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel SKALNÍ MLÝN:• hotel v srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras• navštivte propast Macocha a vápencové jeskyně s unikátní plavbou po podzemní říčce PunkvěKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, rádio, telefon. b) 4 - lůžkové rodinné pokoje, 2 ložnice, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, rádio, telefon. Pokoj musí být obsazený 4 platícími osobami.1 - lůžkové pokoje jsou na ověření.CELKOVÁ KAPACITA42 pokojů (98 lůžek a 6 přistýlek)FORMA STRAVYSnídaně. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr z 3 hlavních jídel, moučník nebo salát) a obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIa) Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.Dětská cena a dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.b) Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým se snídaní ZDARMA.Dětská cena platí na 3. a 4 lůžku v doprovodu 2 plně platících osob, dítě zdarma povoleno pouze se 4 platícími osobami.MOŽNOST KOUPÁNÍRekreační rybník Olšovec v Jedovnici (5 km), AQUAPARK v Blansku (6,5 km) - plavecký bazén (25 m) se 3 skokanskými můstky, divoká řeka, 55 metrů dlouhý tobogán, skluzavka, vodní hřib aj., dětský bazének, písečná pláž se stylovým dětským hřištěm (prolézačky, houpačky) a dva plážové volejbalové kurty, dále hřiště na petanque 4-dráhové včetně veškerého příslušenství.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 do 21:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNepovolen!!PARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování se snídaní- v červenci a srpnu bufetové- v ostatních měsících jednotné rozšířené s výběrem hlavního jídla, káva, čaj, džusBONUSY ZDARMA• Wi-Fi• úschova kol• parkováníOD 5 NOCÍ ZDARMA• 1x jízdenka na lanovku a vláček- lanovka k Hornímu můstku propasti Macocha- vláček mezi Skalním mlýnem a Punkevními jeskyněmiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.