Skicentrum - Harrachov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Harrachov
Název ubytování Skicentrum - Harrachov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Skicentrum *** leží na klidném místě přímo u skokanských můstků, přesto v centru střediska. Je určen především hostům preferujícím aktivní prožití dovolené spojené se sportem, vzhledem k poloze v samotném centru sportovního dění v Harrachově. Je situovaný v těsné blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu. Příjezd na lanovku a ze svahu je možný přímo na lyžích.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, lobby bar s Wi-Fi, dětský koutek, letní terasa, stolní tenis, herna - kulečníky, trenažéry. Půjčovna lyžařského vybavení, Ski-servis a lyžařská škola, lyžárna.RELAXAČNÍ CENTRUM - whirlpool, sauna, parní lázeň, masáže, masážní křeslo.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Harrachova na aut. nádraží (400 m), odtud pěšky k hotelu (hotel leží pod skokanskými můstky)Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E65 do Harrachova, projet městem, hotel je viditelný po pravé straně pod skokanskými můstky z hlavní silnice (dobře značeno). U hotelu nehlídané parkoviště.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně bufet, večeře bufet nebo menu.Při nízké obsazenosti večeře formou jednotného menu + salátový bufet (týká se převážně mimosezónních termínů).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.(požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Skicentrum Harrachov:- ubytování přímo pod Harrachovskými skokanskými můstky- skipakety pro milovníky lyžování a zimních sportů s bezkonkurenční polohou - příjezd na lanovku a ze svahu je možný přímo na lyžíchKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje DELUXE s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, kávový a čajový set, výhledPokoje se 2 přistýlkami na ověření (přistýlky pouze pro děti do 17,99 let).b) 2 - lůžkové pokoje LUX, Spr.+WC, SAT/TVPřistýlka je rozkládací křeslo (v rozloženém stavu cca 180 cm).Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA106 lůžek + 57 přistýlekFORMA STRAVYPolopenze - snídaně bufet, večeře bufet nebo menu.Při nízké obsazenosti večeře formou jednotného menu + salátový bufet (týká se převážně mimosezónních termínů).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.(požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez lůžka a bez stravy ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍCca 700 m od hotelu přírodní koupaliště (50 x 30m) s travnatou pláží, pozvolný vstup, dětský koutek, písčité hřiště.AQUAPARK CENTRUM BABYLON v Liberci (cca 38 km) - tobogány, skluzavky, laserová show, saunový svět aj.TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku (35 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná příjezdem od 14:00 a večeří od 18:00 do 20:30 hod v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK30,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM260 Kč/denZ hygienických důvodů není povolený vstup se zvířetem do restaurace.PARKOVÁNÍ75 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzeV termínech 22.12. - 17.4.22 je snídaně a večeře formou bufetu.V v ostatních termínech je snídaně formou bufetu a večeře výběrem z denního menu + salátový bufet.BONUS ZDARMA v období 3.1. - 17.4.22- odpolední snack od 15:00 - 16:30 hod - teplé nebo studené občerstvení, zákusek, vybrané nápoje.BONUSY ZDARMA v období 1.11.21 - 18.04.22- úschova lyží- stolní tenis- slevová karta Harrachov card- Wi-Fi v Lobby baru- při pobytu na min. 4 min. - 1x za pobyt vstup do Relax centra 1 hod./osobaBONUSY ZDARMA v období 18.04. - 01.11.22- úschova kol- stolní tenis- slevová karta Harrachov Card- Wi-Fi v Lobby baru- při pobytu na min. 3 noci: - 1x za pobyt vstup do Relax centra 1 hod./osoba.- při pobytu na min. 4 noci - 1x za pobyt vstup do Relax centra 1 hod./osoba a 1x za pobyt jízdenka na lanovku na Čertovu horu/osoba (jízdenka na lanovku je možná až od 1.5.2022).- při pobytu na min. 7 nocí - 1x za pobyt vstup do Relax centra 1 hod./osoba a 1x za pobyt jízdenka na lanovku na Čertovu horu/osoba a obědové balíčky na každý den/na osobu (jízdenka na lanovku je možná až od 1.5.2022).

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SKIPAKET v termínech 03.01 - 18.04.22, min. délka pobytu 5 dní /4 noci- ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře také formou bufetu + odpolední snack od 15:00-16:30 hod - teplé nebo studené občerstvení, zákusek, vybrané nápoje- denní skipas (první a poslední den se nelyžuje - např. pobyt 4 noci - skipas 3 denní). - denně na sjezdovce klobása a svařené víno pro plně platící osobyBONUSY ZDARMA- úschova lyží- stolní tenis- slevová karta Harrachov Card- Wi-Fi v Lobby baru- 1x za pobyt vstup do Relax centra 1 hod./osobaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.