Slezan - Bruntál

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Bruntál
Název ubytování Slezan - Bruntál
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji výhodnou polohu nazýván "vstupní branou Jeseníků". V okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku. Do 2 km od hotelu wellness centrum, squash, bowling, půjčovna motokár s krytou halou, kino, divadlo atd.

VYBAVENÍ
Restaurace s letní zahrádkou, hotelový trezor, Wi-Fi v celém hotelu, masáže, kosmetika, kadeřnictví, parkoviště aj. Hotel má výtah, bezbariérový vstup a veškeré společné prostory.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu. Vlakové nádraží je cca 700 m od hotelu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží u vlakového nádraží. Hotel je odtud cca 700 m.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel.Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.

Popis stravování

STRAVA Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Slezan:• ideální výchozí bod pro výlety do oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku• v okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku• prvotřídní restaurace s tuzemskou i mezinárodní kuchyni• Až bude doma hořet, pomůže bruntálský HasičUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi. Možnost přistýlky na ověření.Na poptávku: jednolůžkový pokoj, apartmán, pokoj s balkónem (bez příplatku za balkón).CELKOVÁ KAPACITACelková kapacita hotelu je 126 lůžek.STRAVASnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.DÍTĚPOBYT NA 2 - 5 NOCÍ S POLOPENZÍ A WELLNESS:Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA. Možnost dokoupení polopenze za příplatek v CK.KOUPÁNÍWELLNESS CENTRUM BRUNTÁL (600 m) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna. Městské koupaliště (600 m). Přehrada Slezská Harta (5 km) - možnost vodních sportů i rybolovu. V Lázních Karlova Studánka (22 km) je krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.POZNÁMKAOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEK15,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemenoPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

UHASTE ŽÍZEŇ S HASIČEM (4 dny/3 noci pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 3x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní, možnost dalšího stravování v okolních restauracích (hotelová restaurace je v mimosezóně otevřená do 16:00 hod.)- 1x pro každého vstup do Wellness centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínech 8.1. - 1.7. a 30.9. - 18.12.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

UHASTE ŽÍZEŇ S HASIČEM (5 dní/4 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 4x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní, možnost dalšího stravování v okolních restauracích (hotelová restaurace je v mimosezóně otevřená do 16:00 hod.)- 1x pro každého vstup do Wellness centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínech 8.1. - 1.7. a 30.9. - 18.12.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (3 dny/2 noci, pro 1 osobu)Hotel SLEZAN poskytuje:- 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)-1x vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (3 dny/2 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 2x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (4 dny/3 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 3x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (5 dní/4 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 4x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (6 dní/5 nocí, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 5x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (7 dní/6 nocí, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 6x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře výběrem z tří jídel a jedné polévky)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz)- 20% sleva na Motokáry Bruntál (www.jankutrade.cz)- 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínu 1.7. - 30.9.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.