Slezan - Bruntál

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Bruntál
Název ubytování Slezan - Bruntál
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 4 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji výhodnou polohu nazýván "vstupní branou Jeseníků". V okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku. Do 2 km od hotelu wellness centrum, squash, bowling, půjčovna motokár s krytou halou, kino, divadlo atd.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace s letní zahrádkou, hotelový trezor, Wi-Fi v celém hotelu, masáže, kosmetika, kadeřnictví, parkoviště aj. Hotel má výtah, bezbariérový vstup a veškeré společné prostory.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu. Vlakové nádraží je cca 700 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží u vlakového nádraží. Hotel je odtud cca 700 m.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel.Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Slezan:• ideální výchozí bod pro výlety do oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku• v okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku• vyhlídkové plavby na Slezské Hartě - ceník a jízdní řád ZDE• Až bude doma hořet, pomůže bruntálský HasičKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi.Pokoj s balkónem je jako nezávazné přání (bez příplatku za balkón). Na ověření: možnost přistýlky do 2 - lůžkového pokoje, apartmán pro rodiny se 2 dětmi (bez příplatku za apartmán).CELKOVÁ KAPACITACelková kapacita hotelu je 126 lůžek.FORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.POBYT S DĚTMIPOBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS:Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA, ale je nutné dokoupení polopenze (za příplatek v CK).MOŽNOST KOUPÁNÍWellness centrum Bruntál (600 m) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna.Městské koupaliště (600 m).Slezská Harta (od 26 km)• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (31 km) a Leskovec nad Moravicí (33 km), více info ZDE• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (33 km), více info a rezervace ZDE• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denněLázně Karlova Studánka (22 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.Termály Losiny (52 km) - unikátní termální park v Lázních Velké Losiny, celoroční provoz, bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů, vnitřní bazény i venkovní areál.NEPŘEHLÉDNĚTEOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEK15,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemenoPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT SE SNÍDANÍ A WELLNESS (5 dnů/4 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 4x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - denně pro každého odpolední káva se zákuskem do 15:00 hod., poté restaurace uzavřenaBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínech 3.1. - 17.6. a 1.10. - 24.12.2021.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

UHASTE ŽÍZEŇ S HASIČEM (5 dní/4 noci, pro 2 osoby)Hotel SLEZAN poskytuje:- 4x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní, možnost dalšího stravování v okolních restauracích (hotelová restaurace je v mimosezóně otevřená do 16:00 hod.)- 1x pro každého vstup do Wellnes centra Bruntál na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru HasičBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi v celém hotelu- úschova kol- parkováníCK ATIS poskytuje:- 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobuPivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru)- SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v pivovaru Hasič, nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětůPROHLÍDKA PROVOZU PIVOVARU HASIČ (www.hasicpivo.cz)- ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba- ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma)Pobyt v termínech 8.1. - 1.7. a 30.9. - 18.12.2020.Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.