Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

VYBAVENÍ
recepce, v Blue House Restaurace Charleston , Blues Café, v Green House restaurace Melody a Opera, Lobby bar s letní terasou a atriem, dětský koutek, Baby sitting, Klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, petanqueBazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna.Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí.Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

PŘÍJEZD AUTEM
Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House)

Popis stravování

STRAVA snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.Stravování pro rodiny s dětmi v restauraci Melody - pro maximální spokojenost všech hostů vyhrazena tato restaurace pouze pro tyto rodiny - bohatý výběr jídel formou bufetových stolů i pro nejmenší.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Spa Resort Sanssouci:- držitel certifikátu kvality lázeňských služeb MediSpa na období 2019-22 (jako jediný 4* hotel v K.Varech)- několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR"- několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky- wellness centrum o rozloze 1 600 m2- vřídelní voda přímo v hotelu- nově vybudované venkovní dětské hřiště- wellness služby pro dětiUBYTOVÁNÍ- 1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle.- RODINNÉ POKOJE (pro 3 - 5 osob - maximálně 4 osoby na pevných lůžkách + 1 přistýlka, velikost pokoje 39 m2 - možnosti: 2 pokoje vedle sebe (propojeno dveřmi) nebo rodinný pokoj se 2 ložnicemiUbytování probíhá v obou budovách.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.CELKOVÁ KAPACITA634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green HouseSTRAVAsnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.Stravování pro rodiny s dětmi v restauraci Melody - pro maximální spokojenost všech hostů vyhrazena tato restaurace pouze pro tyto rodiny - bohatý výběr jídel formou bufetových stolů i pro nejmenší.DÍTĚJedno dítě do 3,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMAKOUPÁNÍrelaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky.POZNÁMKAPobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM21 Eur / den - cca 570 Kč / noc(nutné dopředu ověřit)PARKOVÁNÍparkoviště - 150,- Kč / den, podzemní garáž - 200,- Kč / den.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi- vstup do bazénu, vířivky a sauny - lázeňské poplatky- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

HARMONIE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2 x ubytování- 2 x bufetová polopenze- káva a zákusek- 1x harmonizující koupel + zábal- 1x solná jeskyně- Wi-Fi- vstup do bazénu, vířivky a sauny- lázeňské poplatky- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

HARMONIE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3 x ubytování- 3x bufetová polopenze - káva a zákusek-1x harmonizující koupel + zábal- 1x solná jeskyně- 1x Hot Stone Therapy částečná - Wi-Fi- vstup do bazénu, vířivky a sauny - lázeňské poplatky- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

ENERGIE (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4 x ubytování - 4x bufetová polopenze- 1x hydroxeur- 2x solná jeskyně- 1x harmonizující koupel + zábal- 1x léčebná péče o tělo, - 1x aromaterapeutická masáž částečná- Wi-Fi- vstup do bazénu, vířivky a sauny- lázeňské poplatky- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC" (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí) - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí), - pitná kúra- vstupní vyšetření u lékaře- ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod)- 2 procedury na léčebný den (den příjezdu a odjezdu není léčebným dnem)- možnost poradenství nutričního terapeuta- zdarma autobusová jízdenka MHD- Wi-Fi- vstup do bazénu, vířivky a sauny - lázeňské poplatky- volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.Na tento pobyt lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDE

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

ODLEHČENÝ LÁZEŇSKÝ BALÍČEK (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování- 6x bufetová snídaně (možnost dokoupení plné nebo polopenze - za příplatek v CK)- 1x vstupní lékařské vyšetření- 5x procedura dle doporučení lékaře (masáže, koupele, pelotherm, inhalace a další)- denně pitná kúra- ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod.)- zdarma autobusová jízdenka MHD- Wi-Fi - vstup do bazénu, vířivky a sauny - lázeňské poplatky - volný vstup do Sportcentra Imperial (do 31.8.20) - ZDARMA vstup do fitness centra, na tenisové kurty, neplatí na trenérské lekce (500,-Kč na / hod), zapůjčení 2 raket a míčků 150 Kč.Na tento pobyt lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDETipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.