Špičák - Hotel Čertův Mlýn

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Šumava
Název ubytování Špičák - hotel Čertův Mlýn
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v hotelu: stolní fotbal nebo stolní tenis (zdarma).Hotel je ideální pro uspořádání pohybových kurzů, k dispozici je salónek, terasa a bazén pro např. aquagymnastiku. V okolí: pěší a cykloturistika i výlety na běžkách na nedaleké Čertovo jezero, Černé jezero, Prášilské jezero i jezero Laka, na nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž, sedačkovou lanovkou na Špičák (1202 m n.m.) a Pancíř (1214 m n.m.). V okolí Železné Rudy je 100 km udržovaných běžeckých stop. Turistické trasy vedou v bezprostřední blízkosti hotelu Čertův mlýn.Lyžařské možnosti v okolí:- pro rodiny s dětmi - sjezdovky vzdálené cca 350 m od hotelu. - Železná Ruda - 25 km uměle zasněžovaných sjezdových tratí různých obtížností, 29 vleků, snowparky. - Špičák (1,5 km od hotelu) - 8,4 km sjezdovek a 4sedačkovou lanovku s nástupním kobercem. - Velký Javor v Německu (12 km) - lyžařský areál s kabinkovou i sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním a bobovou dráhou.

POZNÁMKA
V období prázdnin jsou možné jen týdenní pobyty, kratší pobyty na vyžádání 10 dní před odjezdem.

Popis stravování

snídaně (bufet). Možnost dokoupení poloenze či plné penze nebo se stravovat v hotelové restauraci.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu v provoz. hodinách, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrestaurace s barem a terasou, místnost na uložení zavazadel, Wi-Fi (zdarma), sauna (za poplatek), konferenční místnost, krytý vyhřívaný plavecký bazén 12 m dlouhý, úschovna kol a lyží, pro děti herna, přebalovací pult; parkoviště, garáž (za poplatek pro motocykly).VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, balkon, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na hory.2lůžkový pokoj Deluxe, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).3lůžkový pokoj Deluxe, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x pohovka), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).Rodinný pokoj Deluxe, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, 1x palanda), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceChcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na vás nezapomenutelné chvíle v čarokrásné přírodě, kde se můžete procházet pěšky po jedné z několika značených tras nebo na kole, Šumava je totiž rájem cyklistů. Z Šumavy budete odjíždět odpočatí s nádhernými zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálových ledovcových jezer. Šumava se nachází podél německých hranic na jihu Čech a je oblastí, která se vám dostane do vašich cestovatelských srdcí.Zde si můžete přečíst tipy na výlety v této úchvatné krajině přímo od nás!Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Můžete zde zažít množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství. Velmi navštěvovaným místem pro rodiny s dětmi je Návštěvnické centrum Srní, kde můžete navštívit výběh s vlky. Ani během zimy nezůstanete o zážitky ochuzeni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu. Užívat si zimních radovánek můžete například v lyžařském areálu Železná Ruda-Špičák, Zadov, Kubova Huť, Kašperské Hory nebo Kvilda.Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Na Šumavě můžete navštívit nejvýše položený hrad v Čechách hrad Kašperk, který se tyčí nad malebným městečkem Kašperské Hory. Velmi obdivovaná je také zřícenina hradu Rabí, jedná se o nejrozsáhlejší hradní zříceninu v Čechách. Dále je třeba zmínit hrad Velhartice a zámek Klenová.Šumava je typická nejen pro svou skvostnou nedotčenou přírodu, ale i pro ledovcová jezera, kterých můžete navštívit hned 8. Nejznámější z nich je Černé jezero, největší ledovcové jezero v České republice, dále Čertovo, Prášilské a Plešné jezero nebo Jezero Laka.Pokud jste příznivci aktivní dovolené, Šumava nabízí možné výšlapy na množství vrcholů, kde se vám naskytnou překrásné pohledy do údolí a na většině z nich jsou vybudované rozhledny. Za zmínku stojí vrchol Pancíř, kde se můžete vyfotit u oblíbených otevřených dveří, vrchol Plechý, který je nejvyšším na Šumavě nebo vrchol Boubín, na který se dostanete přes Boubínský prales.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.