Srní - Srní

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Šumava, Srní
Název ubytování Srní - Srní
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 020 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Srní se nachází cca 27 km od města Sušice a 30 km od Železné Rudy a je situován na okraji obce Srní v Národním parku Šumava. Určen je pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery a zdravými lesy. Šumavská příroda kolem Srní je dokonalým místem pro odpočinek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hlavní budova - restaurace, jídelna, lobby bar, letní terasa, krytý bazén (25 x 12,5), sauna, parní kabina, masáže, stolní tenis, bowling, fitness, dětské hřiště, dětský koutek, Wi-Fi, biliár, kulečník, parkování, garáž, půjčovna trekových holí a kol, běžek, sněžnic a ostatního sportovního náčiní. Možná úschova vlastních kol.Sportovní hala (v depandanci) na míčové sporty (tenis, volejbal, basketbal, nohejbal), squash, fitness, virtuální trenažér (golf, baseball, hokej, americký fotbal, basketbal, fotbal, rugby, kriket, pouťová střelnice, tenis). Vše za poplatek.Hlavní budova je po rekonstrukci a se skládá ze dvou propojených budov A a B (do pokojů v budově A je pár schodů, do pater jezdí výtah)Depandance*** (dříve hotel Šumava), je od hlavní budovy vzdálený cca 200 m. Nabízí celkem 46 pokojů po rekonstrukci v roce 2019i. Depandance má vlastní hotelovou restauraci, kde se podávají snídaně a večeře, avšak vše je podmíněno aktuální obsazeností obou budov.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Sušice (27 km), dále místní autobusovou linkou do Srní, zastávka "Srní" cca 100 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusovou linkou ze Sušice směr Kvilda do Srní, autobusová zastávka "Srní" cca 100 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem ze Sušice silnicí č. 169 směr Dlouhá Ves - Rejštejn, za Rejštejnem odbočit směr Čeňkova Pila - Srní. Zde značeno, parkování u hotelu.Trasa Praha - Srní, délka trasy: 139.1 kmTrasa Brno - Srní, délka trasy: 334.4 km.Trasa Ostrava - Srní, délka trasy: 515.6 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů na místě.Bezlepková strava je možná bez příplatku. Je nutné nahlásit požadavek předem.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Srní:- vychutnejte si krásnou a nerušenou přírodu přímo v srdci Národního parku Šumava- neomezené možnosti sportovního vyžití- ubytování v atraktivním a komfortním prostředíKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou - hlavní budova (po rekonstrukci), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, Wi-Fi, fén, sejf, minibar b) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 přistýlkami - hlavní budova (po rekonstrukci), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, Wi-Fi, fén, sejf, minibar Nutno obsadit všechna lůžka i přistýlky. V ložnici je manželská postel + přistýlka, druhá přistýlka je v předpokoji.c) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou - depandance (po rekonstrukci), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, Wi-FiPřistýlky jsou formou rozkládacího křesla.Některé pokoje (hlavní budova i depandance) mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), poplatek ve výši cca 100 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.Depandance*** (dříve hotel Šumava), je od hlavní budovy vzdálená cca 200 m. Nabízí celkem 46 pokojů. Depandance má vlastní hotelovou restauraci, kde se podávají snídaně a večeře, avšak vše je podmíněno aktuální obsazeností obou budov.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA290 lůžek v obou budováchFORMA STRAVYPolopenze - snídaně i večeře bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů na místě.Bezlepková strava je možná bez příplatku. Je nutné nahlásit požadavek předem.POBYT S DĚTMIkat. a + c) 2 - lůžkový pokoj s přistýlkou Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Druhé dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dětská cena na lůžku platí v doprovodu 1 dospělého na pokoji.kat. b) rodinný pokojj (min. obsazenost 4 osoby, max. obsazenost 4 osoby + infant do 1,99 let bez lůžka)Dvě děti do 1,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (max. 2 dospělí + 2 děti do 1,99 let)Nebo 2 děti do 11,99 let na přistýlce s polopenzí (za cenu večeře) a 1 dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko (v postýlce) s polopenzí ZDARMA (max. 3 dospělí + 1 dítě do 11,99 let + 1 dítě do 1,99 let)Povoleny max. 2 děti zdarma. Děti zdarma povoleny pouze v doprovodu 2 plně platících osob.Na ověření lze zajistit dětskou postýlku zdarma.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový krytý bazén.Orientační provozní doba:Bazén - 7:00 - 11:00 hod a 15:00 - 21:00 hod Pondělí dopoledne sanitární den.Sauna - pára 15:00 - 21:00 hodNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno na vyhrazených místech.REKREAČNÍ POPLATEK20 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM400 Kč/denPARKOVÁNÍ50 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.BONUSY ZDARMA- neomezeně denně vstup do hotelového bazénu, sauny, parní kabiny, fitness- stolní tenis- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 20% na vstup do sportovní haly.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR PLUS od 55 let - 6 dní/5 nocí, nástup v neděli (min. 1 osoba nad 55 let, druhá osoba bez omezení věku, rezervace pouze přes prodejní dispečink)V termínech 07.01. - 20.11.22- 5x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.BONUSY ZDARMA- SLEVA 50% na poplatek za psa- neomezeně denně vstup do hotelového bazénu, sauny, parní kabiny, fitness- stolní tenis- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 20% na vstup do sportovní haly.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.