Star Hotels - Benecko

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Benecko
Ubytování Star Hotels - Benecko
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel je situovaný v dolní části turistického střediska Benecko, na jižně orientovaném úbočí vrchu Žalý, cca 7 km Jilemnice.V těsné blízkosti se nachází turistické trasy, obklopené krásnou přírodou Krkonošského národního parku.V létě určitě zaujme Inline stezka, horské káry, tubing park.

VYBAVENÍ
Restaurace s venkovní terasou a Wi-Fi připojením, bar, herna se stolním tenisem, fotbálkem, šipkami, sauna se sprchou, whirlpool, masáže, dětský koutek a klubovna, dětské hřiště s pískovištěm, trampolína, hřiště na petangue, venkovní gril, víceúčelové hřiště s umělým povrchem.Hotel byl oceněn zlatým a stříbrným certifikátem Baby Friendly. Milý přístup k Vaším dětem, půjčení dětské postýlky, židličky nebo přebalovací podložky zdarma jistě oceníte. Vaše ratolesti zase potěší animační program.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Jilemnice, tady přestup a pokračovat autobusem do Benecka (200 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd od Jilemnice do Dolních Štěpanic, zde odbočíte doprava směr Benecko. Hotel je po pravé straně, je vidět od cesty a je značeno.Příjezd od Vrchlabí po silnici č. 295, odbočit doleva na Bucharovu cestu. Projet celé Benecko stále po hlavní cestě a hotel najdete u cesty po levé straně, 200 m pod nástupní stanicí sedačkové lanovky. Značeno.Vzdálenost: z Prahy 134,4 km, z Brna 228,4 km, z Ostravy 326,6 km.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou bufetu,večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Prázdninový pobyt pro rodiny s dětmi!UBYTOVÁNÍ2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV. 4 - lůžkové pokoje jsou 2 lůžka + palanda.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.CELKOVÁ KAPACITA87 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně formou bufetu,večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).DÍTĚJedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍKrytý bazén v Jilemnici 5 km.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem v čase 14.00 - 18.00 hodin a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hodin.REKREAČNÍ POPLATEK19 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM75 Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYTUbytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

PRÁZDNINY V KRKONOŠÍCH 8 dní/7 nocí, nástup v neděli.V období 01.07. - 01.09.20- 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).- 1x sauna nebo wirphool - ve středu možnost opékaní špekáčků - zapůjčení her pro děti - animační program pro děti - Karta hosta - slevy a výhody regionuBONUSY ZDARMA- parkování- úschova kolNELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOR PLUS od 60 let 6 dní/5 nocí, nástup v neděliV období 10.04. - 01.07. a 01.09. - 01.11.20- 5x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).- 1x káva nebo čaj s dezertem/koláčem - 1x ovoce na pokoj při příjezdu - 1x obědový balíček na výlet - 1x slevová karta Benecka na osobuBONUSY ZDARMA- parkování- úschova kolNELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

SENIOR PLUS od 60 let 8 dní/7 nocí, nástup v neděliV období 10.04. - 01.07. a 01.09. - 01.11.20- 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře jednotné tříchodové menu - hlavní chod výběr ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo, dezert).- 1x káva nebo čaj s dezertem/koláčem - 1x ovoce na pokoj při příjezdu - 1x obědový balíček na výlet - 1x slevová karta Benecka na osobuBONUSY ZDARMA- parkování- úschova kolNELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.