Staré Splavy - Rezidence Fami De Luxe Design

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Severní Čechy
Název ubytování Staré Splavy - Rezidence Fami De Luxe Design
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v okolí - sportovní areál (tenisové kurty, hřiště na volejbal a nohejbal, sportovní hala - fitness, tělocvična, sauna, whirlpool), přírodní koupání - Máchovo jezero (300 m písečná pláž + aquapark s bazénem), minigolf, krytý bazén (250 m), vodní sporty, aquapark Česká Lípa (15 km), in-line bruslení, značené cyklotrasy, silniční výletní vláček, výletní lodě po jezeře, projížďky na koních, golf. V zimě - bruslení, běžecké lyžování.Pro další sportovní vyžití doporučujeme navštívit město Česká Lípa které je nedaleko Máchova jezera ( cca 15 min. autem / vlakem) kde můžete využít bowling, squash a nyní nově otevřený aquapark s různými atrakcemi jako jsou (tobogány, divoká řeka, kamikaze, dětské brouzdaliště atd.). Součástí sportovního areálu je také zimní hala resp. ledová plocha na rekreační bruslení.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

snídaně (bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování na 1-6 nocí (dle výběru délky pobytu) se snídaní vč. místních poplatků a parkování.Balíček 2Týdenní rekreace zahrnuje ubytování na 7 a více nocí (dle výběru délky pobytu) se snídaní vč. místních poplatků a parkování za výhodnější cenu (s 10% slevou).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍvenkovní posezení s možností grilování, půjčovna horských kol a holí na Nordic Walking, solárium.VYBAVENÍ POKOJŮ2 a 3lůžkové pokoje a 4lůžkový apartmán De Luxe, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), 2 ložnice (APT), moderní designový nábytek, rychlovarná konvice, možnost přistýlky, Wi-Fi (zdarma), přírodní luxusní hotelová kosmetika, pantofle, TV-SAT (za poplatek), chladnička (za poplatek).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSeverní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi. Najdete zde České Středohoří, Ralskou pahorkatinu či Lužické hory. Centrum Českolipska je vyplněno rozsáhlými plochami rybníků, které s okolní divukrásnou přírodou byly za první republiky turisty nazývány severočeskou Riviérou. Snoubí se tu romantika skal a hradních zřícenin. Oblast kolem Bezdězu je známa jako Máchův kraj. TIPY NA VÝLET: -NP České Švýcarsko (Pravčická brána, Jetřichovské skály, Soutěsky Hřensko) -hrad Tolštejn-Děčín (ZOO, Oblastní muzeum, zámek)-výletní loď – Děčín – Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Kurort Rathen –Stadt Wehlen – Obervogelgesang – Pirna a zpět-pevnost Königstein - Saské Švýcarsko-Liberec (ZOO, Aquapark) -ski areál Ještěd-hrad a zámek Grabštejn, hrad Bezděz-Máchovo jezero-Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.