Stoh - Špindlerův Mlýn

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Stoh - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 720 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Zrekonstruovaný rodinný hotel Stoh*** se nachází přímo u lyžařského vleku Stoh ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry, v zimě na běžky.Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace, Lobby bar, venkovní terasa, Wi-Fi, dětský koutek s TV, biliár, fitness, venkovní dětské hřiště, parkoviště, úschova kol a zavazadel.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z centra Špindlerova Mlýna na "Autobusová stanice", odtud MHD k hotelu, zastávka "Stoh" leží přímo u hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd do centra Špindlerova Mlýna, odtud směr Svatý Petr, hotel se nachází po pravé straně přímo u sjezdovky Stoh.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Stoh Špindlerův Mlýn- přímo u sjezdovky Stoh - hotel po rekonstrukci- od hotelu výhled na Kozí hřbety- rodinný přístupKDE BUDETE SPÁT2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr. + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén.Nelze neobsazené lůžko v pokoji 1/4, v zimní sezonu ani v 1/2 ani 1/3Pokoje s balkonem (pouze 2 - lůžkové) pouze jako nezávazné přání (CK negarantuje) za příplatek 200,- Kč / 1 den (poplatek bude placen na místě).Hotel nemá pokoje v přízemí (pouze 1. patro a výše).FORMA STRAVYPolopenze - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Děti zdarma a dětská cena povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.Možnost zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin za 150 Kč/den (platba na místě, nutno předem ověřit) .MOŽNOST KOUPÁNÍVodní ráj v hotelu VOLAREZA (3,5 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (3,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM280 Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- Ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-Fi- dětský koutek- fitness

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR POBYT 7 dní/6 nocí (od 60 let) (v termínech 1.4. - 1.7. a 1.10. - 1.12.22, nástupy v pátek, sobotu nebo neděli)- 6x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)- 5x oběd jednotné menu nebo obědový balíček - 1x odpolední káva nebo čaj s moučníkem - mapa Špindlerova Mlýna - 1x zapůjčení trekingových holí na celý den/pro dospělé BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-Fi- dětský koutek- fitnessTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.