Stoh - Špindlerův Mlýn

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Stoh - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Zrekonstruovaný rodinný hotel Stoh*** se nachází přímo u lyžařského vleku Stoh ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry, v zimě na běžky.Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, Lobby bar, venkovní terasa, Wi-Fi, dětský koutek s TV, biliár, fitness, venkovní dětské hřiště, parkoviště, úschova kol a zavazadel.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z centra Špindlerova Mlýna na "Autobusová stanice", odtud MHD k hotelu, zastávka "Stoh" leží přímo u hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd do centra Špindlerova Mlýna, odtud směr Svatý Petr, hotel se nachází po pravé straně přímo u sjezdovky Stoh.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Umístění hotelu u sjezdovky Svatý Petr - hotel po rekonstrukciUBYTOVÁNÍ2, 3 a 4 lůžkové pokoje, Spr. + WC, SAt/TV, Wi-Fi, fén.Nelze neobsazené lůžko v pokoji 1/4.STRAVAPolopenze - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)DÍTĚAž 2 děti do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Děti zdarma a dětská cena povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.Možnost zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin za 150 Kč/den (platba na místě, nutno předem ověřit) .KOUPÁNÍVodní ráj ve Vojenské zotavovně - cca 3 km.Aquapark HOLIDAY CENTRUM - 3 km.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM220 Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR POBYT 7 dní/6 nocí (od 60 let) Nástupy v pátek, sobotu nebo neděli.- 6x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)- 5x oběd jednotné menu nebo obědový balíček - 1x odpolední káva nebo čaj s moučníkem - mapa Špindlerova Mlýna - 1x zapůjčení trekingových holí na celý den/pro dospělé BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-Fi- fitnessNa pobyt lze uplatnit pouze slevu za včasný nákup.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

JARO A PODZIM VE "STOHU" 4 dny/3 noci, nástup libovolnýPlatí v období 01.04. - 01.07. a 01.09. - 01.11.20- 3x ubytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)- 1x obědový balíček - 1x 0,5 l vína přivítanou - 1x odpolední káva nebo čaj s dezertem - 1x zapůjčení holí Nordic walking/pro dospěléBONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-Fi- dětský koutek- fitnessNelze uplatnit žádnou slevu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYTUbytování s polopenzí - snídaně i večeře formou bufetu.Při nižší obsazenosti (pod 16 osob) večeře servírované (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, salát a moučník)BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-Fi- dětský koutek- fitnessTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.