Straškov - Hotel Amálka u Řípu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Severní Čechy
Název ubytování Straškov - Hotel Amálka u Řípu
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 870 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: víceúčelová hala (badminton, stolní tenis, nohejbal, fotbal), 2 tenisové kurty; v těsné blízkosti hotelu - sportovní areál s fotbalovým stadiónem, plavecký krytý bazén, letní koupaliště.WELLNESS: bazén, vířivka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže.

POZNÁMKA
WELLNESS: bazén, vířivka, sauny, solná komnata, masážní křeslo, masáže.Ubytování domácích zvířat není v hotelu povoleno.Parkování možné před hotelem zdarma.Možnost pronájmu celého objektu pro pořádání svateb, společenských i firemních akcí.

Popis stravování

snídaně (bufet). Obědy a večeře možno zakoupit z jídelního lístku v hotelové restauraci.

Popis ubytování

Balíček 1Cena rekreačního pobytu zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), místní poplatek, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, pivnice, bar, venkovní terasa, stodola (prostory pro pořádání větších akcí), úschovna kol, wellness centrum (bazén, infra sauna, biosauna, finská sauna, odpočívárna, solná jeskyně, whirlpool, masážní křeslo Zero Gravity, masáže), pro děti - hřiště, postýlka; parkoviště s dobíjením pro elektromobily, Wi-Fi (zdarma), tenisové kurty, víceúčelová hala (badminton, ping pong a další sportovní aktivity, konferenční služby).VYBAVENÍ POKOJŮ1lůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).2lůžkový pokoj STANDARD, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon.2lůžkový pokoj NADSTANDARD, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, posezení.2lůžkový pokoj DELUXE s infra saunou, vlastní infra sauna (kterou lze neomezeně během pobytu využívat), manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, klimatizace, minibar, prostor na přípravu teplých nápojů, posezení, župany,, pokoje jsou odhlučněné v nové přístavbě hotelu.3lůžkový pokoj, manželská postel a 1lůžková postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon.4lůžkový pokoj FAMILY, manželská postel a 2x 1lůžková postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, možnost přistýlky.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSeverní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi a mnoha turistickými zajímavostmi. Najdete zde České Středohoří, Lužické a Jizerské hory, Národní park České Švýcarsko, část Máchova kraje a Českého ráje. Snoubí se tu romantika skal, vyhlídek, jeskyň a hradních zřícenin. Tipy na nejzajímavější a nejnavštěvovanější místa této půvabné oblasti!Národní park České Švýcarsko je velmi oblíbeným turistickým cílem. Je zde opravdu z čeho vybírat, protože se zde nachází mnoho krásných míst, například dominanta Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska a Dolský mlýn známý z pohádek.Neodmyslitelnou součástí Severních Čech je i velmi populární a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Mimo jiné v zimním období se zde nalézá oblíbený ski areál.Po celý rok můžete zavítat na známé Máchovo jezero, kde si vyberete z četnosti nabízených služeb a atraktivit. V letních měsících poskytuje rekreaci návštěvníkům na čtyřech plážích, kde lze využít tobogány, půjčit si šlapadla či se vydat na okružní plavbu parníkem.České Středohoří můžete navštívit během svého výletu na známý vrchol Milešovka. Jedná se o zdejší nejvyšší bod a má 837 m. Na jejím vrcholu najdete rozhlednu a musíte se připravit na to, že zde hodně fouká.V městě Liberci, které je i městem krajským, naleznete mnoho možností vyžití. Za zmínku stojí velmi vyhledávaná zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum iQlandia a aquapark Babylon. Mezi další významná města patří Děčín a Litoměřice. Pro milovníky hradů a zámků máme také několik tipů. Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku. Dále Zámek Roudnice nad Labem, Hrad Bezděz, Hrad Grabštejn, Zámek Krásný Dvůr, Hrad Střekov a Hrad a zámek Frýdlant.Tipy kam na výlet do přírody: CKO Kokořínsko - Máchův kraj, vrchol Říp, Panská skála a Tiské stěny v CHKO Labské pískovce.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.