Valtice - Hostel Valtice

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Morava
Název ubytování Valtice - Hostel Valtice
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 385 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Stezka bosou nohou, Valtické cyklobraní, Lichtenštejnské stezky), Lednicko-valtický areál, Salon vín České republiky, Státní zámek Valtice, Zámek Lednice, Regionální muzeum v Mikulově.

POZNÁMKA
Hostel Valtice je provozován bez stálé služby recepce. Recepční je k dispozici v předem určených časech, ubytovaní hosté dostanou klíč od pokoje i od hlavního vchodu do hostelu.Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.V měsíci červenec a srpen je možné se o víkendu ubytovat minimálně na 2 noci.

Popis stravování

bez stravování.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování v areálu hostelu.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍspolečenská místnost, společná kuchyně (varná konvice, mikrovlnná trouba - kuchyňka slouží pouze pro ohřev, nikoli přípravu pokrmů), k dispozici pračka a sušička prádla, včetně sušárny oblečení, společné toalety a sprchy na chodbě, zahrada, parkoviště (zdarma), Wi-Fi (zdarma), úschovna jízdních kol, společná televizní místnost, možnost umytí kola.VYBAVENÍ POKOJŮ2, 3 a 4lůžkové pokoje internátního typu (bez možnosti přistýlky), společné toalety a sprchy na chodbě, postel (v komfortním provedení 1x2 m pro pohodlné spaní), skříň pro ošacení, Wi-Fi (zdarma). Dvoulůžkové pokoje navíc: umyvadlo.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.