Velké Karlovice - Hotel pod Javorem

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Beskydy
Název ubytování Velké Karlovice - Hotel pod Javorem
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 510 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v hotelu: stolní fotbal.v okolí: sjezdové lyžování (lyžařský svah Horal 100 m od hotelu, sjezdovka Razula, sjezdovka Galik), běžecké trasy, lyžařská a bruslařská dráha, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Kulíškův dětský park, Víceúčelové sportovní hřiště, Dětský park karlovských strašidýlek Razulák, Kulíškova naučná stezka, Hledej poklad na Galiku, Fotostezka Valachy, závody: Noční stopa Valachy a Karlovská 50.Wellness Horal - Termální bazény: se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, plavecká část na 28 °C. Areál tvoří 3 bazény - plavecký bazén (20 m), zábavně relaxační bazén (20 m): jeskyně, divoká řeka, hydromasážní lavice, trysky, bubblery, chrlič a dětský bazén s vodním hřibem pro děti do 6 let.Wellness Horal Centrum nabízí kosmetické, masérské a relaxační služby v podobě Spa procedur.Masáže: hotelové masáže provádějí zkušení maséři a masérky z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Turecka. Nabídka masáží (Hammam, thajské, Bali, ayurvédské, turecké orientální, klasické masáže, Rasul).Saunový svět: bylinková sauna, bylinná parní lázeň, ochlazovací bazén, whirlpool, tepidárium, Kneippův oblázkový chodník, tělové zábaly Rasul, multifunkční sprchy - masážní proudy a tropický déšť, prostorná odpočívárna s vodními lůžky a lehátky, venkovní odpočinková terasa, Vital bar, nabídka tělové kosmetiky Pure Fiji.

POZNÁMKA
Hotel Pod Javorem funguje jako depandance hotelu Lanterna bez stálého provozu recepce a restaurace a je určen pro skupiny nad 20 osob.Parkoviště přímo u hotelu zdarma.Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Popis stravování

snídaně (studený bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování u hotelu.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrestaurace (sezónně - s poctivou domácí kuchyní), společenské prostory, klubovna, terasa, Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma), lyžárna, nekuřácké pokoje, sdílená koupelna (dámské a pánské sprchy v ubytovací části hotelu).VYBAVENÍ POKOJŮ3 a 4lůžkové pokoje (1 lůžko na patrové posteli), vlastní soc. zařízení bez sprchy (WC, umyvadlo s teplou a studenou vodou, toaletní potřeby), skříň nebo šatna, Wi-Fi (zdarma). Dámské a pánské sprchy společné.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.